Мушля з Криму• 29 июля 2024
Тимчасова непридатність та виїзд за кордон
Доброго дня! У когось чоловіки виїзджали за кордон з цієї причини? Наприклад після операціного втручання. Якщо так, розкажіть як все відбувалось.
Не против• 29 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Та не лукавте) Тема якраз про те, щоб операція стала лазівкою для виїзду. Це ж очевидно.
Побажайте автору та її чоловіку успішно цим скористатися
Освічую темряву• 29 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Не відстрочка, а тимчсова непридатність. Наприклад, після операційного втручання. ЛКК дає тимчасову непридатність до 6 міс. з перепроходженням і можливість виїхати за кордон. Так какже інтернет.
Так би всі поробили які хочеш операції і виіхали
Як ухурделю• 29 июля 2024
Ответ дляНе против
Ще що?)
Я бажаю нашим воїнам залишитися живими і неушкодженими, повернутися до своїх жінок і дітей.
Ухилянтам бажати нічого не буду.
ДА да да• 29 июля 2024
Це не є причиною для отримання відстрочки та дозволу виїзду за кордон, хіба, що для лікування там і тут це неможливо
Не против• 29 июля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ще що?)
Ухилянтам бажати нічого не буду.
Для того, щоб вони повернулися додому живими та здоровими, наскільки це можливо, війна має закінчитися якнайшвидше. Ухилянти - це наша верхівка, які допустили війну, але брати участь у ній особисто навіть не збиралися.
ДА да да• 29 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Після оперативного лікування на 6 міс не дають відпустку і непридатність, про виїзд за кордон взагалі мови не йде
ДА да да• 29 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
вам дали такое заключение с возможностью выезда?
ЛКК не має жодного відношення до військовозобов´язаних, їх висновок до уваги не береться навіть
ДА да да• 29 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Чоловіку потрібна операція, збираю інформацію чи дійсно це так.
Яка саме операція?
Як ухурделю• 29 июля 2024
Ответ дляНе против
Щоб воїни повернулися, зусилля повинні прикладати всі, а не тільки ті, хто в окопах.
Не розділяю ухилянтів на категорії.
Я в дамках• 29 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
ТЦК дает или не дает разрешение на пересечение границы, к ним с такими вопросами нужно обращаться.