Пирожкиня• 29 июля 2024
Дівчата Чернігів, куди можна повести дівчинку 12 років?
Ніде не були, не місцеві.
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Моя дівчинка 12 років любить на Валу тренажери і фоткатись біля пушок. Недалеко від драмтеатру кафешка Золотий ключик ( в ній нічого особливого, просто мене ще моя мама туди водила, а потім я малу).
Шиворот Навыворот• 29 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
В Горсаду каруселі, Золотий пляж
Які каруселі, вони не працюють з початку війни.
Шиворот Навыворот• 29 июля 2024
Авторе, а що саме цікавить? Бо я навіть не знаю, куди окрім Голівуду чи кафешок/суши/піцерій можна вигуляти дівчину? Ну по Валу пройтися ще.
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Я не знала
Белая и пушистая• 29 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
В Горсаду каруселі, Золотий пляж
Які каруселі? Вони в війну не працюють . Все зачинено
Матраскин Брат• 29 июля 2024
На вал, там сейчас красиво, погулять по центру. Уже открыли много прикольных кафешек. Можно на пляж(золотой берег). Если интересна историческая тематика, то в антониевы пещеры. Из трц - голливуд.
Белая и пушистая• 29 июля 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Чекаю ще на 10 повідомлень,що каруселі зачинені:))
Вибачте ))
написала , потім побачила , що відписались .. горсад зараз печаль .. все занедбане
ИзЮмрудная• 29 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Вибачте ))
Та нічого. Я не так часто буваю в Чернігові і якось так вийшло,що після 22 року не була там. Тому навіть не знала, в якому він стані