Дідова баба• 29 июля 2024

Міома знову

Видаляла 3 роки тому. З´явилася нова на іншому місці.
В стінці матки, по задній стінці 3-4см. Гінеколог каже краще всього видалити, але блін, це тепер до клімаксу їх видаляти?(((.
Можливо є інші методи, що у вас спрацювали?
Із того, що я відчуваю - перші два дні циклу, місячні більш інтенсивні стали, а далі 3-4 дні по-техеньку.
Рятівник Малібу• 29 июля 2024
Сколько вам лет? Маме удаляли вместе с маткой. Было как и у вас. За пару лет новая выросла. Первая удалялась полостная, была большая, затянула норм так. Проконсультируйтесь у нескольких врачей по этому поводу. Здоровья вам.

автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую!
40 років, поки не хотілося б матку видаляти((
Туфли в чешуе• 29 июля 2024
😱 а что врач говорит? Как уберечься от повторов? Кок не назначают при таком после удаления?
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Поки не назначали кок. Була у одної, мабуть ще схожу до пари лікарів.
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую!
Подумайте про эмболизацию, после нее у меня прекратилось обильное кровотечение, стала ощущать себя по-другому.
Туфли в чешуе• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Я имею ввиду, сразу после удаления, мне после удаления полипа назначали. Я 4 года на кок, новые не растут. А так говорят тоже частые рецидивы
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБез образів
Скажіть будь ласка, скільки відновлення після цієї процедури? Під загальним наркозом робиться?
Вероятненько• 29 июля 2024
В 41 рік виносила вагітність з двома міомами, одна з яких була 4 см. Жоден із лікарів не пропонував її видаляти. Під час вагітності міоми збільшилися, після пологів стали такими ж. А навіщо її видаляти? Спостерігайте. Тим більше, що в стінці матки. З настанням клімаксу вони знову зменшиться, або принаймні рости не будуть.
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну от гінеколог і каже моя видалити, а потім на кок, після першої не назначили(

автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляВероятненько
А як ваші міоми на рясність місячних впливають?
Вам телефонограмма• 29 июля 2024
Ответ дляВероятненько
Моя мама(їй зараз 68) теж не видаляла(виявили після 40), хоча їй рекомендували опкрацію. З віком все то зсохлося .
Мульйонерша• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую!
Ви збираєтеся завагітніти?
Якщо ні, то краще видалити і забути. Матка ніяк не впливає на гормональну систему.
Вероятненько• 29 июля 2024
Місячні досить рясні, але не критично. Не настільки, щоб робити операцію, і не факт, що після неї все буде добре.
До речі, у переважної більшості жінок після 40 є міоми. Вони не небезпечні, як правило, не перероджуються. В цьому плані небезпечні поліпи, їх потрібно видаляти, та там і операція простіша не полотна. За невеликими міомами, як правило, спостерігають. Гормональні походження їх не доказано, тому не факт, що є необхідність в КОК. Жоден з лікарів КОК мені не пропонував
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
У меня были 3 миомы, одна большая, как 11 недель была и она давила на мочевик. Я делали в Институте Шалимова, под местной анестезия. Сутки будут боли, но эта эмбола убирает и другие опухоли, у меня прошли фиброзные кисты на грудях и прошли уплотнения на щитовидке. И если раньше у меня женские обильные дни были, даже выйти проблема была, т.к. не успевала менять прокладки, то потом все изменилось в лучшую сторону. Делайте, не пожалеете и после этой процедуры нет ни где шрамов, а матку удалить, всегда успеете.
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБез образів
То ви цю міому не видаляли велику перед процедурою? Вона усохлася?
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Те, которые поменьше-усохлись, а что побольше, она уменьшилась. Хочу со временем ее удалить, но лапаро сделать. Раньше никто не хотел делать, только с удалением матки, т.к. была больших размеров и росла вверху, как гриб.
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБез образів
Мені лапаро 9 см видаляли 3 роки тому, в Харкові в обласній. Велика для лапаро була, але лікар взявся.
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Они потом были без кровотоков и не беспокоили, перестали болеть и не стало обильных женских дней.
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
А мне сказали, что размеры большие, только стандартная процедура и матку вряд ли сохранят, т.к. она растет на ножке выше матки. Обошла много больниц и пока одна врачиха посоветовала не спешить делать операцию и что я еще успею удалить матку, и дала телефон доктора с института Шалимова. Это еще было в 2015 году, до сих пор ей за это благодарна, мне тогда было 38 лет.

автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБез образів
Дякую, що поділилися!
Без образів• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую, що поділилися!
Здоровья Вам!!!
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБез образів
Здоровья Вам!!!
Навзаєм!
Тантрический кекс• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую!
Ви що народжувати ще збираєтесь? Вони знову і знову будуть лізти
Булку Дай• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую, що поділилися!
В мене було декілька міом, велика в стінці матки, дуже рясні критичні дні, не закінчувались(матка не могла скоротитись), починалась кровотеча (зупиняла ліками). Робила ЕМА (емболізацію) в інституті Ромоданова у Альтмана, після ема маленькі міоми всохли, а велика вилущілась в полость матки, зробили гістеру і прибрали, поставили Мірену.
Тьфу-тьфу 5 років політ нормальний.

П.С. ема робили під епідуральною анастезією, не можу сказати що потім дуже боліло, але боліло (як спазми). Гістероскопію під наркозом, нічого не боліло
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Тьфу-тьфу 5 років політ нормальний.

Дякую!
БезВзяток• 29 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Емболізація, дорого але мінімальне відновлення і збережете орган.
Душа компанії• 29 июля 2024
Она может расти из за застоя желчи.
Застой желчи из за стрессов.Пропробуйте поделать отток желчи,тогда выводятся лишние гормоны из организма.
Отток желчи, пить горячую воду (градусов 50),пить за 15 минут до еды.
Воды не много можно пить и несколько глотков.

В чем связь? Желчный пузырь и гинекология. Влияние ЖКТ. Гинеколог Екатерина Волкова.

Взаимосвязь желчного пузыря и репродуктивных органов. Желчь как натуральный антибиотик.
Гинеколог, Нутрициолог - Гузель Курманова
автор Дідова баба • 29 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
Она может расти из за застоя желчи.

https://m.youtube.com/watch?v=E6z8Q9xoMsU&embeds_r...

https://m.youtube.com/watch?v=7pOhi54ozs8
Дякую!
Душа компанії• 30 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую!
Пожалуйста!
Душа компанії• 30 июля 2024
Ответ дляДідова баба
Дякую!
Забыла,не сбросила Вам ссылочку,там тоже про отток желчи.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2794739