Забобонний фрукт• 29 июля 2024
Підкажіть ідею, як сховати холодильник у вітальні
Я розумію, коли вбудовують його в кухню, а от для вітальні має бути особливе рішення. Я думала зробити з обох сторін додаткові шафи, щоб це не виглядало як окрема незрозуміла шафа. Чи як?
Якщо у вас холодильник у вітальні, буду вдячна за фото.
Забобонний фрукт
• 29 июля 2024
Ответ дляНе пириживай
у вас кухни нет?
Є кухня, там гарні меблі, але не продумали цей момент минулі власники. Там, де зараз холодильник, буде стіл. А вітальню ми зʼєднали з коридором і плануємо зробити там зону відпочинку.
Коплю на груди• 29 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
І далеко від холодильника до кухонних поверхонь?
Не пириживай• 29 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
я вас поняла - ну обычно зашивают в одну стенку, и его реально не видно
Забобонний фрукт
• 29 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну буде далеко. Може, зробити поруч з холодильником щось ще для вигрузки продуктів або барну стійку.
Коплю на груди• 29 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так а навіщо так робити? Стіл важливіший, ніж зручність готувати-розгружати і тд? Це пагана ідея і Ви її проклянете 100 разів. Краще думайте щось зі столом.
Забобонний фрукт
• 29 июля 2024
Ответ дляКоплю на груди
Зі столом і холодильником там тісно і сісти зможуть двоє.
Якщо винести холодильник, буде достатньо місця для всієї родини. Було б зручно їсти на кухні.
Фиона Шрековна• 29 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Логічніше і зручніше їсти у вітальні, ніж там тримати холодильник.
Коплю на груди• 29 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
То краще стіл в вітальні, ніж холодильник. Якщо щодня готуєте - і треба 300 раз в холодильник зазирнути - то будете плакати, що зробили це.
melisa-milena• 29 июля 2024
Я за столовую в витальне.
Родители сделали рядом с кухней из комнаты столовую.
Так прикольно, совсем другая атмосфера принятия пищи, чем на кухне.
А холодильник на кухне
Королева ганделику• 29 июля 2024
У моєї подруги кухня-вітальня 35 кв.м., зробила шафу на всю стіну, десь біля 3м і в цій шафі стоїть велика морозильна камера, як двухкамерний холодильник. Звичайно що планували шафу з урахуванням цього, вона і глибше, і є отвори для провітрювання.
Мама Чели• 29 июля 2024
Та не, автор, накрыть на стол и убрать гораздо легче, чем бегать с теми продуктами по кругу, когда готовишь. Не делайте так)))
Иванка Бур• 29 июля 2024
Давайте сюди якийсь план чи фото з розмірами, щоб можна було щось радити. Це щоб дійсно по темі і розумно, а не аби як.
Забобонний фрукт
• 29 июля 2024
Дякую всім, хто відізвався! Я ще трохи обміркую, і якщо нічого не вигадаю, зроблю темпу з планом, бо зараз не виходить його додати.