Вільний митець• Изменено 29 июля 2024

Нервові прояви

Підкажіть, хто стикався з подібним. Неконтрольована міміка на обличчі, особливо коли дуже втомлена або нервую. Вже більше року так, але раніше теж було, просто змінюється ділянка обличчя, що реагує. То кліпаю очима, то нособрівка піднімається. Дуже негарно виглядає зі сторони, зʼявляються мімічні зморшки. Що робити в такому випадку? Легкі заспокійливі не мають вираженого ефекту. До кого потрібно звертатись?
Поділіться своїм досвідом будь-ласка, хто зіштовхувавсь.
энциклопУдия• 29 июля 2024
У моей дочери так было (всякие разные проявления синдрома навязчивых движений, от мимики до заламывания пальцев, вздрагивания живота, покашливаний, вздохов и т.п.), и, в принципе, иногда проявляется и до сих пор (14 лет, в основном мимика). Магний помогает, если регулярно его принимать. Успокоительные тоже не подействовали.

автор Вільний митець • 29 июля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Дякую за відповідь. Ви звертались до когось зі спеціалістів? Та яку саме форму магнію приймаєте?
энциклопУдия• 29 июля 2024
Да, были у невролога. Магне-Б6 (который нам назначили) был ни о чем. Тот, на котором заметили улучшение - Ultra-Mag, Source Naturals. Но повторю, его нужно принимать регулярно (магний), он имеет накопительный эффект.
автор Вільний митець • 29 июля 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Благодарю вас, попробую тоже.
энциклопУдия• 29 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Благодарю вас, попробую тоже.
Выздоравливайте!
Залізна пані• 29 июля 2024
Вам к неврологу.
Каркуша Клара• 29 июля 2024
К неврологу