Пишу_граммотно!• 30 июля 2024

Приїхала до Львова на відпочинок, лежу в ліжку, бо не знаю куди піти?

Площа ринок - була, парки наче була теж
Лежу другий день в ліжку, не виходячи з квартири
Не знаю, що подивитись і де ?
Підкажіть бо в мене така апатія
Marinamariana• 30 июля 2024
Вообще лучше всего составлять план действий на каждый день , а потом придерживаться этого плана , я так с подругой как то поехала в Рим и у нас расписано все было , супер время провели
Міняйловна• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Куди туди?
У Львів?
АгатаХристя• 30 июля 2024
Музей етнографічний дуже гарний, що ззовні, що всередині, якщо дощова погода, там можна провести годин 2-4.
viter33• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Потягом
Сама
Просто зараз живу у Франківському районі
Тут нічого цікавого окрім Вікторія Герденс
Їхати у Львів, що погуляти в ТЦ - потужно!!
Їдьте в центр
А по дорозі почитайте, куди піти в центрі
Джонсонюк• 30 июля 2024
Ответ дляЛеді_в_пледі
Можна піти на вулицю коновальця і чупринки
Можна піти у домівку врятованих тварин
Можна піти на екскурсію підземеллями в центрі
Можна піти на органний концерт
Можна піти в музеї
Можна підніматись на оглядові майданчики
Я церкви не люблю, але є багато дуже гарних храмів. І є теж з оглядовими майданчиками
Музей під відкритим небом у шевченківському гаю
Музей пива
Музей скла
Сісти на потяг/електричку і поїхати в гори
Ми ще брали велосипеди напрокат в катались по місту, паркам.
Копальня кави, музей-аптека, Криївка
Стриптизерка• 30 июля 2024
То для чого туди їхали, якщо нічого не хочете? Поїхали б хоча б в Карпати, подихали б свіжим повітрям, а не сиділи в номері. Дивно якось. Ми були у Львові проїздом минулим літом, то саме нам не зайло там бути
ОйЙой• 30 июля 2024
Ответ дляviter33
Їдьте в центр
У меня знакомая такая есть, везде по тц ходит. Людям разный отдых нужен. Ехать во львов для этого, ну хз. В центре дофигища всего + музеи, обзорные площадки, сам Шевченківський гай чего стоит, целый день потратить можно. Но есть и такие люди, как автор. Даже тут дофига тем, куда сходить во Львове. Но проще создать новую тему, в которой сообщить, что и пойти некуда
viter33• 30 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Навіщо тоді кудись їхати ?
В ТЦ і в рідному місті сходити можна
Але кожному - своє
П.С. якщо в гуглі не забанили - то за 5 хв. можна знайти кучу локацій у Львові і навколо нього, які варто подивитися.
ПодругаМужа• 30 июля 2024
Замовте екскурсію, їх там повно. Цікаво!
АгатаХристя• 30 июля 2024
Відео про Львів для натхнення
АгатаХристя• 30 июля 2024
Львів - відео від Узол і Манько
АгатаХристя• 30 июля 2024
Львів - відео про Новий рік, але є і оглядові майданчики:
ОйЙой• 30 июля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Відео про Львів для натхнення https://youtu.be/UbPPNJgFouk?si=k8s7Bdcc-yJQiVNg
Себова - топчик)) кстати, по Львову у неё несколько выпусков
Я вся ваша• 30 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Вот это, дамы и господа, и есть неумение организовывать свой отдых.
Тоже в шоке с ответов. Ехать за сотни километров чтоб по кафе походить это маразм. Во Львове сотни интересных мест, достопримечательностей итд.
Может кто то расскажет.
Пока только рассказали об оперном. И это правда. Ждём ещё ответов))
АгатаХристя• 30 июля 2024
Якщо апатія, Ви втомились після попередньої поїздки, то дати собі час на відновлення- це абсолютно нормально. Спробуйте дійсно, як слушно писали згори, купити книгу, можете про Львів. О, згадала, ще є майстерня пряників ’Юрашки’. Можна взяти на сувенір. Там є майстер-класи, а запах імбиру всередині - божественний.
ЛеньГуглить_правда• 30 июля 2024
А ви, звідки, приїхали до Львова?
АгатаХристя• 30 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Так, вона дуже приємна. Є ще випуск російською, там трохи про оглядові і заклади.
ОйЙой• 30 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Может кто то расскажет.
У меня есть много сохраненного по Львову, в том числе разные маршруты, которые сама создавала, но с подходом автора желания поделиться не возникло, так как это тоже был мой труд. Стало обидно за Львов, поэтому решила быть бякой и букой
faustria• 30 июля 2024
Завжди дивує, коли люди приїжджають без попередньо зібраної інфи, куди піти і що подивитись. Та хоч по Локалівських закладах пройдіться, знайдіть сидячу статую свободи (Галицької ощадливості), палац Потоцьких, ресторан Панорама, Бачевських, Львівські пляцки, наливки і пиво з Правди, майстерня шоколаду, Океанаріум, будинок з 4 частинами світу, будинок зі всіма знаками Зодіаку, аптека-музей, музей природознавства, ботанічний сад, зоопарк Лімпопо
faustria• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Найближчий 4.08
квитки в Оперний розкуповують за декілька місяців наперед.
Пані з калабані• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я два дні ходила ходила
Ну правда ….
Окрім ТЦ і кафешок , не побачила нічого
Центр весь обійшла
А мені тут ще до суботи
Там же музеи на каждом шагу!
faustria• 30 июля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Високий замок, ратуша, копальня кави цікаво. Личаківське.
замок і ратуша - не працюють оглядові майданчики
Я вся ваша• 30 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Понимаю Вас))
Хотя бы узнать где были и как Вам.
Много лет собираюсь во Львов, но все никак. То декрет, то корона, то война, то с финансами туго.
Но в жизни не додумалась бы ехать во Львов только с той целью, чтобы походить по кафе и по ТЦ
На любом отдыхе ходить по магазинам для меня табу)) их везде хватает, зачем на них время тратить. Забежать в ближайшее кафе на перекус и беги дальше..
А, ещё в парке предлагают погулять вот, книжку почитать
Я вся ваша• 30 июля 2024
Ответ дляfaustria
Спасибо Вам, добрый человек
АнтиТроль• 30 июля 2024
Високий замок
faustria• 30 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Спасибо Вам, добрый человек
Будь ласка
ОйЙой• 30 июля 2024
Ответ дляfaustria
Уже Ратуша работает
faustria• 30 июля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Високий замок
Високий замок заборонений до огляду до кінця війни
Забрызжу ядом• 30 июля 2024
Ответ дляdarinka-ali
В центр (для контрасту сходіть вдень і ввечері, різниця колосальна), в музей науки (якось так називається), покататися на електросамокаті по Львову, в театр сходіть, в ресторанчик по настрою.
После самоката, не забудьте спину поправить у массажиста)
Ресторан..Если денег много.
Субъективно.
Из Кукуева я• 30 июля 2024
Вікторія Гарденс - чудовий район. Звідси можно сісти на маршрутку і махнути в Трускавець, Моршін або Східницю.