Пишу_граммотно!• 30 июля 2024

Приїхала до Львова на відпочинок, лежу в ліжку, бо не знаю куди піти?

Площа ринок - була, парки наче була теж
Лежу другий день в ліжку, не виходячи з квартири
Не знаю, що подивитись і де ?
Підкажіть бо в мене така апатія
Люблю пиво• 30 июля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
а что за прикол ездить отдыхать в другой город?
А как Вы отдыхаете?
Я например люблю в другие города ездить на 1-2 дня, мне в кайф
Борець за гаманець• 30 июля 2024
Мне Львов не заходит. Обычно бываю там проездом или с друзьями потусить. Музеи не люблю. Как и гулять где-то сама. Но я и не езжу сама.
Но автор ездит. Значит для нее это нормальный привычный отдых.
Были же какие-то планы? Ожидания от поездки?
АгатаХристя• 30 июля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Золота підкова.
Дякую. Давно там була, забула назву.
Глубоководная селедка• 30 июля 2024
Я во Львове была один раз, 4 дня, посмотрела все что хотела. Больше не тянет ехать
Я натуралка• 30 июля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Плюсуюсь к автору и тем кто пишет что Львов стал просто коммерческий проект, Я родилась и выросла там, отгуляла все тропинки Шевченковского гая и Лычаковской домой с школы, выходила замуж в Замке Потоцких, когда это был еще Загс ,уехала в Киев в 29 лет. Перед войной поехала на встречу одноклассников 25 лет. Приехала больная и больше ехать туда не хочу.
хвантазерка.
По вашій мові і не скажеш
Силиконочка• 30 июля 2024
Аквапарк,Шевченковский Гай,Высокий Замок,в центре полно всего.
Перша скрипка• 30 июля 2024
Мужика нада, щоб хоч разом лежати у тому Львові.
Хропочка з гривкою• 30 июля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Дякую. Давно там була, забула назву.
я чого така розумна? Бо місяць тому була там. Дуже сподобалось!
Носки на подтяжках• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Немає подій в липні ( найближчі на серпень)
Ой, ну до серпня ще жити та жити, бідулька
По вулицях походити, на архітектуру подивитися можна
АнтиТанкист• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я два дні ходила ходила
Ну правда ….
Окрім ТЦ і кафешок , не побачила нічого
Центр весь обійшла
А мені тут ще до суботи
Зайдіть на сайт Відвідайтур, можливо щось знайдете підходяще, в гори з´їздити
сою не люблю• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Была в органном зале, много храмов, особенно впечатлил тот что на Катадральной площади там внутри музей не иначе, год постройки 1300, в 17.00 играет орган единственный храм на сегодня с органом, много обзорок и экскурсии понравились, кладбище на любителя интересно, но энергетика нулевая, с депрессией точно не туда, кавьярнь много, но хороших мало. За 3 дня прошла 45 км пешком, но я любитель архитектуры и побродить. Надоел город, берите экскурсию за город с ночлегом. В конце концов позвоните любовнику, проведите время продуктивно
КартаБезКомиссий• 30 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
тю на Личаківський цвинтар сходіть
І візьміть екскурсію на машинці з екскурсоводом. Отримаєте задоволення 🤗
Дона Ко Ко• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я два дні ходила ходила
Ну правда ….
Окрім ТЦ і кафешок , не побачила нічого
Центр весь обійшла
А мені тут ще до суботи
Музеї Франка, Грушевського, Крушельницької - в захваті, але оьов´ящково беріть екскурсовода. А так у Львові дійсно нема чого робити, на центр день-два достатньо
Дона Ко Ко• 30 июля 2024
Автор в Копальні кави гарна жива музика в залі зі склянним дахом, здається, з п´ятниці по неділю.
Тут надолго• 30 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Жесть
Українці дууууже люб’язні
Прям якщо нема шо написати, то одразу на кладовище
То ракетами нехай закидають, то нехай дом взорветься, тепер вже на кладовище
Реально ви люди?
Автор, видихайте!
Я три дні тому подібне тему створила - цвинтар був в топі порад, я дуже здивувалася, але мені пояснили, що в них це рахується традиційна і нормальна прогулянкиа, ну типу як у нас парком. Я Вас здивую, але розказали, що там в екскурсії є)))))
Так що не сприймайте агресивно, а просто прийміть як чудачевство
Дона Ко Ко• 30 июля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Можете поїхати на екскурсію у замки (золоте кільце Львівщини: там їх 3 переважно показують), мені дуже біля Підгорецького сподобалось.
Зараз лише по вихідних їх проводять.
автор Пишу_граммотно! • 31 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ми ще брали велосипеди напрокат в катались по місту, паркам.
Копальня кави, музей-аптека, Криївка
Тут я вже була багато разів
Ну що в тій Копальні кави?
Ну музей аптека - ходила.
Криївка? В темряві сидіти їсти
Ну щось роздивилася , гасло сказала
автор Пишу_граммотно! • 31 июля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А ви, звідки, приїхали до Львова?
З Покровська
автор Пишу_граммотно! • 31 июля 2024
Ответ дляfaustria
Завжди дивує, коли люди приїжджають без попередньо зібраної інфи, куди піти і що подивитись. Та хоч по Локалівських закладах пройдіться, знайдіть сидячу статую свободи (Галицької ощадливості), палац Потоцьких, ресторан Панорама, Бачевських, Львівські пляцки, наливки і пиво з Правди, майстерня шоколаду, Океанаріум, будинок з 4 частинами світу, будинок зі всіма знаками Зодіаку, аптека-музей, музей природознавства, ботанічний сад, зоопарк Лімпопо
Все це ви пишете - супер
Але дуже дорого
Джонсонюк• 31 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Тут я вже була багато разів
Ну що в тій Копальні кави?
Ну музей аптека - ходила.
Криївка? В темряві сидіти їсти
Ну щось роздивилася , гасло сказала
Тоді дивний ваш вибір, якщо ви вже все бачили і не цікаво. Краще б Карпати поїхали.
ЛеньГуглить_правда• 31 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
З Покровська
І, нічого у Львові подивитись?
Капуста Маша• 31 июля 2024
В такую жару лучше на море
автор Пишу_граммотно! • 31 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
В такую жару лучше на море
Я тільки приїхала з Одеси)))
Капуста Маша• 31 июля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я тільки приїхала з Одеси)))
А я из Греции
Мішечок щастя• 21 августа 2024
Автор,ви на авто?
автор Пишу_граммотно! • 21 августа 2024
Ответ дляМішечок щастя
Автор,ви на авто?
Я уже дома