Дикая Роза• 30 июля 2024

Чи можна купити прінтер, спробувати друк і оформити повернення в магазин?

Чи можна повернути прінтер після покупки ? Якщо спробував друкувати і відбулась подача чорнил?
Може в когось була така ситуація?
Мова йде про фотопринтер
Атятя_тётя• 30 июля 2024
Вы же его использовали

А поговорить?• 30 июля 2024
попробуйте
Не прохожу мимо• 30 июля 2024
А він виявився бракованим, чи просто передумали?
автор Дикая Роза • 30 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну,наприклад,не влаштовує якість друку
А поговорить?• 30 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
воно ще не купило
хочет фоточку напечатать и вернуть
автор Дикая Роза • 30 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Вы же его использовали
Ну а як я можу зрозуміти ,що він не підходить мені ,якщо не використати його ?
Сама не знаю• 30 июля 2024
Ну, наприклад, можна купити БМВ в салоні, а потім сказати, що не влаштовує, як він набирає швидкість і повернути?
Не подобається якість друку не є підставою для повернення використаного товару
автор Дикая Роза • 30 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
воно ще не купило
хочет фоточку напечатать и вернуть
Удалено администрацией...
А поговорить?• 30 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
никак
страдай

Не прохожу мимо• 30 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
Ну,наприклад,не влаштовує якість друку
А як Ви доведете погану якість друку? Ще 20 років тому, фотопринтери друкували з гарною якістю, сумніваюсь, що зараз друкують гірше. Я не знаю, чи приймуть, але якщо чорнила вже пішли і його час від часу не використовувати, то буде триндець печатним голівкам, тому є варіант, що не приймуть.
Гуляю босоніж• 30 июля 2024
Конечно можно попробрвать через сервисный центр, но потом откажут) иногда и просто бракованную технику не просто вернуть, а тут ’не понравилось’))
Гуляю босоніж• 30 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Чернила запакованы. То есть, чтоб запустить печать, то надо их распаковать и установить
Борець за гаманець• 30 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
Ну,наприклад,не влаштовує якість друку
настроить его нужно просто
Джинци на Флісі• 30 июля 2024
Ответ дляДикая Роза
По параметрам принтера смотрите. Вернуть нельзя, если вы уже его использовали!
Такое рассуждение можно применить к любому товару, купите колбасу, откусите и верните со словами, что не понравилось.
Не прохожу мимо• 30 июля 2024
Треба дивитись в переліку техніки, чи повертають їх лише через не сподобався. Може бути як з білизною, поверненню не підлягає.
А поговорить?• 30 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
для бу это не работает
и скрыть использование не удастся - картриджи распечатаны, есть следы краски, есть логи использования
автор Дикая Роза • 30 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
https://ips.ligazakon.net/document/KP940172?an=80
Ось це?
Принтерів немає🤷‍♀️
Мао_Мяо• 30 июля 2024
Так а характеристикам відповідає? У мене два принтери однієї фірми. Характеристики різні, якість друку теж
Басноплетка• 30 июля 2024
Ні, тільки через несправність що не залежала від вас.

Леннон_Жив!• 30 июля 2024
Хрєн тобі, юзвєрь хитроздєланий:) Поюзало - все, не повернеш:)
Наполеон Бонапарт• 14 августа 2024
Ответ дляДикая Роза
Ну,наприклад,не влаштовує якість друку
Ні, закон про 14 днів, це про товар, який не пробували і упаковку не порушували. Все інше - ремонт
А щоб пробувати, для цього магазини є