useruseruser• 30 июля 2024

Если человек выпьет таблетку и сразу же после выпитой таблетки сходит в туалет?

В туалет по-большому,таблетка подействует в таком случае?
Natalia505• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Прочитайте те,що ви мені написали вище
Навіщо? Я вам пропоную вирішення вашої проблеми, ви не чуєте. Вам для чогось потрібна моя кухня.))

iirbis• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Тому що лізете в чуже життя,засуджуєте інших.Адекватні люди,у яких все добре не засуджують просто так.Тілтки тих,хто їм особисто пакостить
Ха-ха, тобто це адекватність писати, що в людей засрані тарганами кухні і з купою пустих пляшок?
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Я в курсі.Я по-вашому могла передбачити,що захочу в туалет дуже скоро після того,як таблетку випила?Не могла.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляiirbis
Ну так найчастіше подібні коментарі саме такі люди і пишуть.Якщо у вас все добре,ви не будете такою злою і агресивною і виливати жовч.Гарного Вам настрою!
HelterSkelter29• 30 июля 2024
Только если рвота сразу,то тогда выйдет таблетка
Natalia505• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Сталося як сталося. Вам треба заспокоїтись і завтра зробити інакше. Нічого страшного до завтра не станеться. Навіть якщо вона з вас вийде та пігулка
HupBaHa• 30 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Не йдіть в туалет. Терпіть.
Часов 6
Natalia505• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Автор, то вам здається.
iirbis• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Які коментарі? Що написала, скільки вам років і яка ваша вага ? Це заголовок вашої теми. Кожен користувач може побачити цю інформацію. У відповідь на це ви почали писати, що в мене засрана тарганами кухня і вся в пляшках. То хто з нас злий і агресивний і виливає жовч?

автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Автор, то вам здається.
Не знаю,я навіть якщо тупі теми бачу,то не пишу подібних речей.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляiirbis
Ви написали що я не маю сірої речовини в мозку.Ви поводите себе дивно і агресивно і в житті,чи тільки тут?
iirbis• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Шановна, де я таке написала? Номер поста, а ще краще скрін!
Natalia505• 30 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Головне заспокойтесь і не треба себе накручувати на рівному місті. В туалет ви ходили не в останнє в житі і таблетка також не остання. В такому випадку краще в мами спитати ніж писати на порадниці. Зазвичай батьки нічого поганого не порадять.
Уму• 30 июля 2024
Даже при СРК и острой диарее прохождение пищи через кишечник не может быть быстрее чем 30 минут
Так что таблетка усвоилась, не волнуйтесь
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляУму
Спасибо.
теточка• 30 июля 2024
Ответ дляYamarisha
У вас и ник этому соответствует усерусерусер))
Автор, спасибище вам за тему, лежу болею и тут вы прям настроение подняли)) Извините, больше к вам приставать не буду.
Вы аккуратнее с таблетками там
Тимаша• 30 июля 2024
Не переживайте. Таблетка подіє. Це як би ви одразу вирвали після прийому таблетки то тоді була би інша справа.
Не знаю, яку таблетку ви приймаєте, але одні розчиняються у шлунку, інші у кишківнику. Тому не переживайте.
автор useruseruser • 30 июля 2024
Ответ дляТимаша
Дякую вам.