-Ань-• 30 июля в 17:02
Викраденого співробітниками ТЦК у Карпатах львівського студента знайшли мертвим.
Пошуки львівського студента Олександра Гашевського, який зник під час подорожі Карпатами, завершилися трагічно. Тіло 20-річного молодого чоловіка було виявлено румунськими прикордонниками у річці Тиса.
Адвокат батьків висловив версію щодо можливих обставин смерті студента:
“Хлопець міг бути побитий чи то прикордонниками чи то працівниками ТЦК. Після жорсткого побиття йому не була надана медична допомога, натомість його почали возити по ТЦК в Івано-Франківській області, щоб оформити справу”, – заявив Олег Веремієнко.
Щоб прикрити вбивство, та зробити з нього втікача, його тіло викинули в річку.
Президент Зеленський ніяк не реагує на цю подію.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
«Гашевський Олександр Миколайович 02.12.2003 року народження о 9 год ранку 14 липня сів в автобус Volkswagen LT темно-зеленого кольору на 18 місць, що їздить за щоденним маршрутом Верховина – Івано-Франківськ (через Ворохту).
При відправлені даного автобусу хлопець подзвонив батькам та повідомив – «я в автобусі, їду назад». Студент їздив на прогулянку горами поблизу селища Верховина.
В подальшому, водій зазначеного маршрутного автобусу здійснив зупинку – яку попередньо було погоджено із співробітниками Верховинського РТЦК та СП. В результаті, 20-річного студента під примусом було витягнуто з маршрутки – після чого йому завдали значних травм та погрузили у Volkswagen Т4 на воєнних номерах і повезли в невідомому напрямку. В цей же час його телефон було вимкнено і зв’язку з хлопцем немає по сьогоднішній день.»
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.
Пів року тому так само був викрадений волонтер співробітниками ТЦК Хуст, тіло знайти не можуть досі. Без чоловіка залишилась дружина та двоє дітей.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.
Як вберегти своїх синів??? Вони в 18-20 років наївні і без життєвого досвіду. На екскурсії їздять, вірять що ТЦКашники не чіпають людей до 25 років.
По вулицям хоча б можна уважно ходити і втекти, коли помітиш осіб в формі. А тут з автобуса витягли і вбили...
Розказуйте своїм дітям про такі випадки. Навчайте обходити стороною осіб в формі, а також п´яних осіб (вбивство підлітка на фунікулері).
Навіть 14-річного затягли в бусік, побили, а коли узнали скільки йому років - просто викинули з автобуса.
Ответ дляМарися_
Никто не возьмёт, мы пошли не тем путем,то что происходит больше похоже на рашку
Мы ее давно переплюнул, а в ЕС нас никто и не планировал брать, мы им нужны именно как буфер, полигон и красная тряпка для рашки....
Родителям мальчика глубочайшие соболезнования, я даже не представляю как им, сама имею дочь немного старше и это реально ещё ребенок.
Павлик Равлик• 30 июля в 17:26
Те, що творять ці с*Ки, це жесть.
Але, автор, що то за група фейсбучна така, на яку ви посилання кинули?
В країні війна,є щурі,на жаль,наводчики,які тільки пасуться біля кордону,винюхують все.Хлопець за віком,і що студент має відстрочку на руках(чи не оновив),він не підлягає мобілізації по двум причинам.Також потрібно мати спец дозвіл на перебування в прикордонній смузі.Питання ще,що він робив в горах і чому жив в наметі і сам,обично компанія,дівка.А тут сам.Багато підозрілого в цій історії.можливо перепливав ту прокляту річку?
Звичайно,якщо до нього насилля,суд розбереться.Але поки висновки зарано.От мені підозріло,чого сам в наметі в горах як здрастє,чого не мав доків ,якщо повністю не підпадає під мобіліз і чого річка,і чого його хилитаться по тим горам біля кордону взагалі.Поїдь з дівкою,компанію,отельчик,як молодь,а це один і..не вірю я вже нікому,ці божі одуваенчики ондо фаріон вбили
Кайдашева дочка• 30 июля в 17:44
Я як бачу когось у формі мене нудить починає.Дякуючи ТЦК в мене така реакція вже і на ЗСУ,і на кого зочеш
Ответ дляПавлик Равлик
Те, що творять ці с*Ки, це жесть.
Саме цими ФСБ-шними групами і розноситься ця трагедія, щоб роздмухати наше суспільство.
Кремль не зміг виграти на полі бою, то буде робити все, щоб перессорити українців з військовими і між собою.
А вбивць треба садити. Тут без питань.
Павлик Равлик• 30 июля в 17:49
Ответ дляona3233
А вбивць треба садити. Тут без питань.
Сумно, що наші замовчують про такі трагедії і новини дізнаємось з таких помийок. Але, дивлячись, що вони постять, починають виникати сумніви - чи справжні вони? Там купа божевільних... Фільтрувати важко
Ответ дляona3233
А вбивць треба садити. Тут без питань.
В тцк тоже кремль работает и людей отлавливает? Каких убийц садить, если их в нашем государстве не обвиняют даже при наличии военной формы?
Ответ дляona3233
А вбивць треба садити. Тут без питань.
Ніщо так не зіглало на руку росії у питанні розладу між цивільними та військовими, як вилов і свавілля тцк, покривання і заохочення цього з боку військового керівництва і влади, інтерв’ю неадекватів про розстріли ’ухилянтів’, та багато чого. кацапам і напрягатись не обов’язково, наші самі все зробили.
Ответ дляingaruta
Суд в Україні перетворився на шапіто,яке не дотримується законів.Нема Суду.Хіба в Европейський подавать
Павлик Равлик• 30 июля в 17:54
Ответ дляona3233
А вбивць треба садити. Тут без питань.
Ну не кремль же запихує українців в бусики і катує/вбиває їх? Наші г@ндони гарно підкмахують їм. Чи то такий план і вони заодно?
Ответ дляПавлик Равлик
Ви чарівна.Я мешкаю у місті і області більще мільйона жителів.Ніхто нікого не хапає,тим паче якщо доки в порядку.
Ответ дляingaruta
Та гон це все.Не вірю.Сам поїхав з палаткою до кордону НАТО,туди його пост пропустив,чогось жив в горах декілька днів на землі спав,назад повертався і висадили якоби і побили,то люди вже б сто відео з автобуса виклали б.
Вчора дівча виклало відео,де з великим напрягом визволяла свого чоловіка,який в відпустці на 10 днів від ТЦК,ніякі документи не помогли.Тільки звернення в військову адміністрацію допомогло визволити хлопця
Ответ дляМарися_
Яка рашка? це Сев. Корея, рашка ще вільна країна, там люди не кріпаки, можуть за гроші йти воювати, а можуть вільно їхати куди хочуть, але то їх вільний вибір, і цій владі похер що буде після, що жодна притомна людина після того тут жити не схоче, вони в буси талують людей не для того щоб країна вистояла, а щоб вони мали більше часу покрасти і попиляти бюджет, бо як не буде війни то ця влада разом з ТЦК перетворяться на нікому не потрібне лайно
Павлик Равлик• 30 июля в 18:04
Ответ дляingaruta
Це ви чарівна, якщо не бачите того жаху, що вони творять. Сусідка на днях повернулась з автобусного туру по Карпатах. 22 річного хлопця з їхньої групи ледь відбили жінки і його подруга.
Ответ дляalex-3f3c
Там гірше кореї,подивіться золкіна.У Луганську і Донецьку по 1 тис дол аренда вже стала конури і в ній ховається по 10 орків,яких путька намахав,кого насильно по мобілізації,кого в тилу ніби служить по контракту,а я побачили орки пекло,то повтікали і чаляться.Бо в росію до дому не перейти легально.За неявку в воєнкомат-тюрьма,штрафи,погрози,за кордон на море і то повертають росіян,база в них.навіть корея своїх солдат на убій не відправляє обманом в чужі країни.раша гірше кореї