Відбувається потужний тиск на всіх співробітників.
З справи в суді зникають документи.Безслідно.
Ответ дляПенсіонер
Ви тільки прочитали про це?
Ні.
Я в Апеляційному суді бачила своїми очима,що тільки під запис камер 5 каналу і Прямого ,адвокати надають документи розлого пояснюючи присутнім,хто і що підписував.
Прокурори мають змогу вилучати ті документи з справи,що їм не до вподоби
Ответ дляПенсіонер
Слухати ту нісенітницю....
в яку ,не вірять слідчі,дізнавачі,та прокурори....
Що маєте на увазі?
Там дуже цікаво,особливо коли прокурор бреше,що Червінський російський літак виманював з росії для особистого користустування.
Уявляєте,в дворі всі на авто, і тут літак Червінського.Як прокурору вдається брехати і не реготати с туєї інформації не уявляю.Шапіто таке шапіто.Навіть суд перетворили на цирк
Ответ дляРеверанс
Що маєте на увазі?
Коли скоморох стає царем,то царство стає цирком