Пригаю-цибаю• Изменено 30 июля 2024
По слідам теми про грудничків. Чому так багато матерів хочуть «позбутись»
власних дітей, відійти від своїх материнських обовʼязків?
Мало не кожна друга пише: «як добре, що мої виросли», або «мені ще трохи відмучатись. Менший скоро закінчує школу».
Що відбувається? Вас масово гвалтували? Ви народили проти своєї волі? І якщо народження однієї дитини ще можна списати на юний вік, необізнаність у контрацепції (заліт по простому), то коли подібне пишуть матері 2-3 та більше дітей - волосся дибки.
Вас хто вчив, що у цьому світі життя маєте прожити через муки? 😂 Навіщо народжувати, якщо Вам це не потрібно? Або ж потрібно все таки, щоб бути «як усі»?
Дуже добре, коли є анонімний форум. В соц мережах всі, як одна, мають дуже бажаних дітей.
І лише тут бачиш справжнє єство. Ще й «поганих» бабусь та дідусів приплітають, які не хочуть сидіти з онуками (зараз мова не про допомогу декілька годин на тиждень, а саме про образу на небажання покласти на свої плечі виховання любих онуків).
Не прожити кожен період дитини, а по скоріш виростити та щоб пішов у вільне плавання, не плутаючись під ногами 🤯
Кусман Сиру• 30 июля 2024
не для всіх жінок дитина центр всесвіту. Дитина і дитина. Але ваше біле пальто ми оцінили!
західний_діалект• 30 июля 2024
Какое счастье,что дети уже работают и не едят мою еду, наконец можно все на себя тратить. )) Но потом же они внуков родят,снова здорово.
В гости звали?• 30 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Честно завидую таким мамам, для меня ребенок центр вселенной, и это бывает трудно
Сплюшка• 30 июля 2024
Человек- существо социальное. Принято рожать- все рожают. Вы ж почитайте, сколько тут тем ’ знакомые/родители спрашивают у нас с мужем, когда уже детАчка’.
Очень согласна с Комаровским, что в школе нужно проходить курс ’ будущие родители’, потому что у большинства с этим возникают проблемы, когда детятка рождается
Пиши-пропало• 30 июля 2024
Мне теперь кажется, что школа это лайт версия взрослой жизни, я теперь за взрослого сына переживаю в разы больше чем за младшего
ПироженкА• 30 июля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Нафіга було народжувати і стільки часу страждати, спостерігаючи, як вас об´їдають?
Пригаю-цибаю
• 30 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
При чому тут біле пальто.
Мені цікаво, який сенс у народженні дітей для людей, для яких кожен період дорослішання дитини - тяжке випробування, яке не має нічого спільного з насолодою життям.
Треба «всього-навсього» відмучатись якихось 15-18 років і вони вільні птахи.
Це типу як відбування тюремного строку? 🤯
Кусман Сиру• 30 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
ну спробуйте знайти інші справи та заняття окрім крутитися навколо дитини. В житті багато цікавого, нащо увесь час витрачати на дитину.
ПироженкА• 30 июля 2024
Згодна на усі 100.
Ладно, якщо ще річ про одну дитину. Ну не могла уявити, що ця нова людина тебе обжере, як он вище пишуть.
Але якщо дітей більше, то такі стінання вже якимось психічним відхиленням віддають.
В гости звали?• 30 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
На интересное нужно время, которое я работаю. Интересное это 3, 4 поездки в год, мне хватает
Реанимация• 30 июля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Поддерживаю. Жду с нетерпением, когда же мои уже станут самостоятельные и я смогу выдохнуть и жить своей жизнью.
Из Кукуева я• 30 июля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Да сейчас время такое....
40каградусная• 30 июля 2024
Автор, не все осознают с какими проблемами и задачами они столкнуться с рождением ребенка. Не все могут позволить себе няню и полноценный отдых, вот и накопленная усталость и желание побыстрее освободится
Реанимация• 30 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
а у меня есть своя личная Вселенная с моими увлечениями и занятиями, от которой я отказалась на время подрастания детей.
18 мнеУЖЕ• 30 июля 2024
відповідально виховувати дітей, і якісно приділяти час, і відповідати на кожне запитання, і слідкувати за здоровʼям, харчуванням, безпекою - дуже виснажливо.
Из Кукуева я• 30 июля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
При чому тут біле пальто.
У вас толи детей нет ,толи куча нянек или муж обеспечивает и можно наслаждаться материнством.
18 мнеУЖЕ• 30 июля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
у моєї сусідки і нянька у дітей і бабусі в час коли няні немає і то вона дуже сильно втомлюється
Из Кукуева я• 30 июля 2024
Ответ дляПироженкА
Згодна на усі 100.
Точно нет детей, кроме еды ребенку еще нужен вагон и маленькая тележка...
Из Кукуева я• 30 июля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Тут 99 процентов тем трольные. Может и ваша. Так , что...
+100
ТочноБудет• 30 июля 2024
Я лише частково з вами погоджуюсь.
Да, я рада, що старший вже виріс і планує жити окремо. Мені вже не треба купувати йому одяг, водити до лікарів, на развлєкухи в ТРЦ, дивитись з ним дитячі фільми, готувати їсти. Бо це вже доросла, 20річна повноцінна людина, яку мені вже обхажувати складно. Хочеться і на себе час виділити.
Молодшим ще займаюсь. Добре, що до школи не лізу, я не з тих, що уроки з дітками роблять. Але коли випадає пару днів без дітей - мені легше.
Без них буде скучно на постійній основі. Але з віком хочеться більше відпочинку.
Встидаюся запитать• 30 июля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
При чому тут біле пальто.
Есть люди, которым невозможно что-либо объяснить, потому что у них другое мировосприятие
В гости звали?• 30 июля 2024
Ответ дляРеанимация
Я имею ввиду что есть мамы равнодушные, ну растут себе и растут, а добиваться результатов от ребенка, мотивировать и тд это труд 24/7
В гости звали?• 30 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
О, и я об этом
Нафаня Маня• 30 июля 2024
А ви не думали, що в кожного своє життя і ситуації, навіть різний характер у дітей може вимотувати. Добре судити з боку?
18 мнеУЖЕ• 30 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
О, и я об этом
легко тим які на «відчепись» до всього відносяться. це видно навіть по тому як мами на майданчиках себе ведуть. я дуже втомлююсь від прогулянки на майданчику бо пильную щоб ні в кого не забирав син іграшки, пояснюю, слухаю незадоволення, пояснюю, дивлюсь шоб сам не вбився і других не покалічив. багато моментів які треба пояснювати одразу.
і приходиш як вижатий лимон додому.
дивишся інші - сидять на лавці і їм взагалі пофіг шо там їх дитина робить, кого ображає, забирає шось чи бʼє когось. то там дійсно нічого не обтяжує материнство
і приходиш як вижатий лимон додому.
Белая котичка• 30 июля 2024
Снимайте белое пальто. Ребенок это тяжёлый труд и не каждая женщина осознает это в полной мере пока сама не родит и не останется с ребенком один на один без посторонней помощи