Я такая наивная• 31 июля 2024
Купити Фотоепілятор чи зробити курс лазерної епіляції?
По ефекту одне й те саме чи різне? Ніколи не робила ЛЕ, зʼявилося бажання і тут дізналася що існують вже на ринку портативні домашні епілятори. Звісно купити навіть найдорожчий епілятор Філіпс вийде дешевше ніж робити в салоні курсами, але якщо ефекту від нього мало, то і сенсу немає. Хто мав справу з цим девайчом, що порадите? Чи можливо взагалі добитись ефекту повної гладкості надовго? Дякую.
Там все розмивчато• 31 июля 2024
Що те, що те - результату 0
Подивіться скільки фотоепіляторів продається на ОЛХ, як думаєте чого?
Кусюче сонечко• 31 июля 2024
в мене домашній філіпс вже 5 років, загалом гарно прибрав волосся. Але для гарного результату напевно десь рік -1,5 знадобився, і все одно буває пробиваються волоски + постійно підтримувати треба ( і це в мене чорне волосся , на якому він самий ефективний ). Але зручно що в будь який час взяв - зробив - на місяць забув.
Досі сумніваюсь що було б краще )
Я такая наивная
• 31 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Досі сумніваюсь що було б краще )
Тобто ви тільки раз в місяць робите епіляцію? І протягом місяця не росте? Вау, я теж так хочу
Я такая наивная
• 31 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Досі сумніваюсь що було б краще )
А протягом цього року-півтора волоски росли так само як при бритві, чи повільніше? І ще питання, бритвою все одно треба користуватися навіть якщо робиш фотокпітяцію?
Пишу вірші, дорого• 31 июля 2024
Я лазерну роблю . Вже раз на пів року ходжу . Волоски де не де пробиваються. Але про бритву вже забула
Сиджу тихенько• 31 июля 2024
В Украине делала лазер, за границей пришлось купить фотоэпилятор. Для меня это геморрой и результат хуже. На лазер пришла, полежала и ушла, а дома самой мудохаться нужно.
Оксана -1f11• 31 июля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я теж за лазер, вже 1 раз на рік ходжу
дякую аж підскакую• 31 июля 2024
У меня фотоэпилятор
Делаю в интимных местах, подмышки и лицо
Ноги делаю лазерку.
ТаПрямТам• 31 июля 2024
Філіпс мені дав набагато кращий ефект. У салонах явно економлять імпульси або експлуатують старі неефективні лазери. Колись ходила в салони одну-єдину волосину на щоці прибрати разів 5, і вона все одно росла. Ось така в них ефективність((( + На кінцевих етапах зручно вдома точково прибрати, а не записуватися на всю зону. Але що то, що то не вирішить проблему назавжди...
Я такая наивная
• 01 августа 2024
Ответ дляirenyra
У меня не Филипс, а Браун, жалею, что не купила раньше. Волосы все так же продолжают расти, намного меньше и они мягкие. Я пока занята процессом с Нового года, то есть не так долго. Бритвой подбриваю, но результат виден.
Як часто треба брити тепер? В порівнянні якщо треба було брити кожного дня до ФЕ?