ОйЙой• 31 июля 2024
Що то за нова тема про пандемію?
Хто її розганяє?
Моєюму сину 17 в січні буде. Постійно в роздумах коли його вивозити. Ото вирішили, що закінчить 11 клас і поїде. Але ж знайома десь чула прогнози, що буде пандемія, закриють кордони, жахливі часи чекають і війна буде ще, і буде…
Дивлюся й тут теми є про це. Звідки «ноги ростуть» в цієї теорії. Зазвичай скептично відношусь до таких штук, але це не виходить з голови…
Шалена красуня• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Так. Вже переживаю… що може щось трапитись і не зможе виїхати
Якщо буде дійсно пандемія, то краще бути разом з родиною, а не в чужій країні з невідомо якою медициною...ковід це наглядно показав
А я с Рио-де-Житомира!• 31 июля 2024
Всё нормально. Просто народ заставят опять какие-то помои в себя колоть.
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
А как же предсказания видящих в мае 2022 что никому нельзя выезжать из Украины потому что ’выехавшие будут завидовать оставшимся’?
Не боитесь что в Европе станет ещё хуже чем у нас?
Или вы в ’предсказания’ выборочно верите - в те которые выгодны?
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
Тоже слышала, что Китай ведет разработки, но ждут команды, пока не выпускают новый вид.
чиєї команди?
Ms. Доброта• 31 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я 2 слышала)))
1. Все привитые от ковида будут умирать от нового вируса. Глобальный заговор, сокращение численности земли.
2. Какая- то мутация птичьего гриппа, которая всех истребит
Автор, вы серьезно? Пандемии не предсказывают.
Знаете, я недавно подумала, что численность людей можно очень легко уменьшить. Для этого нужно узаконить легкую эвтаназию и наставить на каждом углу капсулы для эвтаназии. Очень часто у людей бывают импульсивные припадки и в порыве временного отчаяния они с легкостью сами будут идти в эти капсулы, ложиться и нажимать кнопки . Это ведь так просто- лег, опустил крышку, нажал кнопку и тебя мягенько усыпил навечно газ.
Считаю это гениальной идеей.
Фоточки нема• 31 июля 2024
Пандемія то таке,але вона буде. Людство чекає гірше.Катаклізми. Ось нещодавній допис п.Наталі- ведичного астролога. Я давно на неї підписана,напевно,з 2017 р.Так от,про пандемію і закриття кордонів (ковід) вона попереджувала за декілька років.Казала,вчіть мови,вчіть щось таке,щоб могти працювати з дому..Що пандемія- це лише початок війни,перший крок. А далі буде повномасштабка. Ось нещодавно її пост. Всі хто її тоді послухав,навчився чомусь такому,що можна працювати з дому,дуже гарно пережили період ковіду. Я сиділа на дачі і працювала онлайн.Я можу виїхати і в Ірландію,і в Англію,але не роблю цього.Навпаки. Купила в Україні будинок з землею. П.Наталя ще тоді попереджала,що в Україну поїдуть дуже і земля стане на вагу золота. Не вірити не маю причини,бо все відбувається так як говорить.А ось ці дописи. Кому цікаво- дам посилання на групу в Телеграмі.
ЗавЛабСнаб• 31 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Дайте посилання, будь ласка.
Оно само купилось• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
чиєї команди?
Вы знаете, кто правит миром? Я-только понаслышке. Но они есть, и это все-их планы, их деятельность. Тех, для кого люди-просто пыль...
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
ну це просто слова ні про що
по якій наслишкє ви знаєте?
Фоточки нема• 31 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дайте посилання, будь ласка.
Ті, хто попродав все і виїхав, ДУУЖЕ пожалкує. Як виїжджати,то не продавати нерухомість.
Оно само купилось• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
ну це просто слова ні про що
по якій наслишкє ви знаєте?
Почитайте про иллюминатов, что ли.
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
Почитайте про иллюминатов, что ли.
то вони вам розказали про команду для китайців?
Головний кошак• 31 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ви теж чекаєте на виверження вулкану Йєлоустоуна?
Русланка з гілки• 31 июля 2024
Вообще-то вирус уже есть. Он уже в Украине. Намного более опасный, чем ковид.
К осени закроют границы
Фоточки нема• 31 июля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Час все покаже.І вулкани ні до чого.
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
К осени закроют границы
та вже закрили
а ви не в курсі дєла
Русланка з гілки• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
та вже закрили
а ви не в курсі дєла
Опять смешно, как перед 24.02.2024?
Ну ок
Ненька наша• 31 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
В Україні буде краще, ніж в Ірландії і Англії?
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Опять смешно, как перед 24.02.2024?
Ну ок
та я бачу, тіньовий світовий уряд тут сидить
Оно само купилось• 31 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Опять смешно, как перед 24.02.2024?
Ну ок
Ага, странный человек...
Планшетница• 31 июля 2024
Моєму 17 в лютому. На наступний рік планувала відправити в Польщу.
Не хочеться вірити в таке, але….
Фоточки нема• 31 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Так. Англія оточена водою,як і Австралія. Самі думайте...Цунамі,вода...Ви не уявляєте навіть,що чекає людство,бо такого ще не було. На початку року п.Наталя давала більш ширший допис. Буде страшна еміграція,закриватимуть кордони.Через зміну клімату і катаклізми. Сюди полізуть всі,як таргани,бо в Україні буде безпечніше.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я 2 слышала)))
не предсказывают, а готовят
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
К осени закроют границы
Вот блин.... До 7 сентября успею вернуться, а то у меня рейс в Варшаву 6 сентября и домой?
Русланка з гілки• 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Вы гоните?
У меня ребёнок с вирусной пневмонией месяц назад в интенсивной терапии лежал.
Сегодня у подруги кт показало двусторонюю вирусную пневмонию.
Ей доктор сказала, что 4-5 человек в день только у нее с одинаковыми симптомами...Ещё куча людей в моем окружении переболело без осложнений, к счастью.
Это только то, что я знаю лично.
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
не встигнете
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Вы гоните?
Это только то, что я знаю лично.
в моєму оточенні нема куч