ОйЙой• 31 июля 2024

Що то за нова тема про пандемію?

Хто її розганяє?
Моєюму сину 17 в січні буде. Постійно в роздумах коли його вивозити. Ото вирішили, що закінчить 11 клас і поїде. Але ж знайома десь чула прогнози, що буде пандемія, закриють кордони, жахливі часи чекають і війна буде ще, і буде…
Дивлюся й тут теми є про це. Звідки «ноги ростуть» в цієї теорії. Зазвичай скептично відношусь до таких штук, але це не виходить з голови…
ПробілНеПрацює• 31 июля 2024
Надо пить глину
сладкий_ноябрь• 31 июля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Надо пить глину
І цемент
Невидимка• 31 июля 2024
откуда мы знаем? машины времени ни у кого нет
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
І цемент
І фольгу приготувати)
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ну у вас есть выбор - верить в сказки и сидеть в Украине и ждать когда сына 100% заберут на войну.

Или уехать и жить спокойно заграницей.

Решать только вам.

А сын хочет выезжать или нет?
Розумна Губка• 31 июля 2024
Я 2 слышала)))
1. Все привитые от ковида будут умирать от нового вируса. Глобальный заговор, сокращение численности земли.
2. Какая- то мутация птичьего гриппа, которая всех истребит

Автор, вы серьезно? Пандемии не предсказывают.
Триндю-бриндю• 31 июля 2024
Ну дивіться, пандемія почалася в Китаї в грудні а до нас дійшла через місяців 2. Тобто, теоретично, якщо повториться, час вивезти у Вас буде.
Шкідлива молекула• 31 июля 2024
Короче, в прошлом году была пандемия, при которой кожа покрывается язвами сильными и так и остаются, не заживают. Смертность ужасная.
В этом году осенью вроде срачка и рыгачка будет
Добротная• 31 июля 2024
Так подумайте і згадайте як у пандемію було у Європі і як у нас.
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Я теж так думаю.
Шалена красуня• 31 июля 2024
ВОЗ ще в минолому році прогнози такі давав...
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я 2 слышала)))

Темы на советчице в ковид
1. ’привитые’ начнут массово вымирать через полгода! (Полгода прошло)
2. Через год массовый мор и только умные украинцы будут жить! (Год прошел)
3. Ну теперь через 2-5 лет так точно!
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ дляШалена красуня
Так чому так часто? Які передумови цьому?
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
знайомадесьчула
все з вами ясно, авторко
Шалена красуня• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Не знаю, я їх не слухала, читала тільки висновок
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я 2 слышала)))

Та я ж це знаю. Але, Господи Боже, як все вже задовбало… 🤬
Розумна Губка• 31 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Темы на советчице в ковид
3. Ну теперь через 2-5 лет так точно!
Мне олга советчица доказывала, что я все вру и не прививалась вообще, потому что не может такого быть, что со мной все ещё все в порядке))) Это я так заманиваю на прививки, а сама я точно непривитая))
ПробілНеПрацює• 31 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
І цемент
Какая то вы недобрая
Шалена красуня• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
чого Ви переживаете навідь якщо виїде, назад пустять...чи Ви переживаете що не встигне виїхати?
Chaterbox• 31 июля 2024
Ну якщо прослідкувати тенденцію останніх років, то пандемія цілком можлива. Якщо не в масштабах світу, то в масштабах України. Про холеру в Дон обл он пишуть.
Щось прогнозувати ж треба астрологам тарологам)
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
знайомадесьчула
все з вами ясно, авторко
Ну, що хоч можуть говорити. І пандемії не можна передбачити.
Але вже гіркий досвід і мучать думки, а якщо щось таке станеться, що закритий буде кордон не лише через війну…
Я пані прохана...• 31 июля 2024
Пока из новостей только странная новая болезнь в Индии, от которой очень быстро умер парень и в Германии выпустили новую прививку от птичьего гриппа.
Головний кошак• 31 июля 2024
А чому після олімпіади?Бо її сині геї відкривали і тепер усіх нас бог покарає?Такі чутки можуть лише зі скрєпної паРаші виповзати))
SantaMonika• 31 июля 2024
Разгоняют эти страхи, что пандемия на осень
Не знаю 🤷‍♀️ не Ванга
Но несколько месяцев у вас точно ещё есть
автор ОйЙой • 31 июля 2024
Ответ дляШалена красуня
Так. Вже переживаю… що може щось трапитись і не зможе виїхати
Головний кошак• 31 июля 2024
Ответ дляChaterbox
По любому треба прогнозувати, і щось чим пострашніше - тоді до них масово клієнт іде
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляChaterbox
холерний вібріон щороку з´являється в українських водоймах, особливо в спеку.
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Ну гораздо вероятнее что наша власть примет новую постанову что мальчикам старше 16 выезжать нельзя чем то что пандемия будет,
Если уж с точки зрения вероятности рассуждать
Гуляю босоніж• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
та зрозуміло для чого ви тему відкрили
Оно само купилось• 31 июля 2024
Тоже слышала, что Китай ведет разработки, но ждут команды, пока не выпускают новый вид.