ОйЙой• 31 июля 2024
Що то за нова тема про пандемію?
Хто її розганяє?
Моєюму сину 17 в січні буде. Постійно в роздумах коли його вивозити. Ото вирішили, що закінчить 11 клас і поїде. Але ж знайома десь чула прогнози, що буде пандемія, закриють кордони, жахливі часи чекають і війна буде ще, і буде…
Дивлюся й тут теми є про це. Звідки «ноги ростуть» в цієї теорії. Зазвичай скептично відношусь до таких штук, але це не виходить з голови…
Ненька наша• 31 июля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Зато приятно
Якогось надувного пончика хоч придбайте і хай завжди буде надутий під рукою)
Русланка з гілки• 31 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Не повірите))) це опис мого рентгену. Два тижні не могла оговтатись в лікарні. Тиждень тому знову температура 39…
При таких легенях я взагалі не кашляла, ніяких хрипів не прослуховувалось. Змінювали антибіотики…
То же самое у моего ребёнка!
В лёгких никаких хрипов. Педиатр говорит - будем лечить трахеобронхит. Но сделайте на всякий случай рентген. А там огромная пневмония.
Назначают 2 антиьиотика: от грампозитивных и грамнегативных организмов - они не работают вообще. Ребенок с ателектазом лёгкого попадает в интенсивную терапию, где ему бронхоскопию делают - достают гнойную мокроту, которая не откашливалась вообще...
Еле вылезли из этого, слава Богу.
А сегодня подруга звонит - двусторонняя пневмония, которая не прослушивается...
Еле вылезли из этого, слава Богу.
Дай подивлюся• 31 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Матрас есть!
Марфа Українівна• 31 июля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ті, хто попродав все і виїхав, ДУУЖЕ пожалкує. Як виїжджати,то не продавати нерухомість.
А в чому у випадку катаклізмів буде принципова різниця між територією України та територіями сусідніх країн? Ну, н-д, Словаччини, Румунії, Угорщини.
Сегодня сержусь• 31 июля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну дивіться, пандемія почалася в Китаї в грудні а до нас дійшла через місяців 2. Тобто, теоретично, якщо повториться, час вивезти у Вас буде.
тепер почнеться в Європі
SantaMonika• 31 июля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ну прям про соседние не знаю
Но в социальных странах платили по безработице пособие во время пандемии ( люди остались без работы ) а в Украине - нет
В этом точно разница была
Фоточки нема• 31 июля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
час все покаже.