cherry06• 31 июля 2024

Де в Києві придбати золоту обручку?

Дівчата, давно з прикрас нічого не купляла, а тепер треба на подарунок. Подивилася стільки марок, виробників, вибір великий, але на кого звернути увагу, щоб і по якості і ціні та асортименту були нормальні.
7_кг_рыбы• 31 июля 2024
Я на Аурум покупаю золото
вре_Динка• 31 июля 2024
Йдете в тц в ювелірну зону ходите і обираєте що подобається
nnata• 31 июля 2024
Укрзолото.
Спасибо девочке, я, правда, смотрела цепочки, показала на одну она говорит - это облегченное золото(дутое) типа надо? Я- не , не надА)) я даже и не знала про него как то))
Укрзолото, столичная ювелирная, есть обмен у них. Типа свое сдаешь и берешь новое, но сдача условно по 1500 грн, а новое считают по 3000 за грамм((
Киевский ювелирный
Боже 100 лет назад была, точнее лет 15 назад, покупали обручалки...
Kapitoshka7• 31 июля 2024
Золотий вік)))
вре_Динка• 31 июля 2024
Ответ дляnnata
Укрзолото.
Киевский ювелирный
Як на мене це якийсь розводняк з дутим золотом -воно ж буде легке і погнеться, здеформується швидко
InnaInna1306• 31 июля 2024
КЮЗ
А Липи Цвітуть• 31 июля 2024
Oniks, у них є сайт і магазин в Києві.
Там якість просто нереальна і моделі сучасні, а не розсип стразіків 20-річної давнини )
Kapitoshka7• 31 июля 2024
У Золотому віці дуже гарний дизайн ювелірки.
Alinka45• 31 июля 2024
КЮЗ, Столичная ювелирная фабрика
Valentina shop2020• 31 июля 2024
Ответ дляKapitoshka7
Золото там подозрительное,очень лёгкое
Лучше искать в КЮЗ
Artur-3c92• 31 июля 2024
Гарно виглядає срібло із золотими вставками. І по ціні такі вироби доступні.
Асортимент великий, можете переглянути за посиланням:
https://goldensilver.ua/ru/collection-sg/kolca-sil...