Госпожа_тамагочи• сегодня в 02:14
Как восстановить номер киевстар, который потерялся в 2018 году?
звездная галактика• сегодня в 02:20
позвоните на него. скорее всего, его давным-давно перевыпустили и продали
празники не помню• сегодня в 02:20
На мою думку, це неможливо. Хоча б раз в рік треба поповнювати рахунок, якщо ні, номер заблокують, а згодом буде продаватися іншим. Хіба його досі ніхто не купив, і ви його викупите.
Госпожа_тамагочи
• сегодня в 02:21
Ответ дляпразники не помню
Там экстраденег 200 было
празники не помню• сегодня в 02:26
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Там экстраденег 200 было
Не знаю, що це.
Зверніться до представника Київстару.
В мене гарний досвід. Мені забрали номер, але мені вдалося викупити назад) треба заплатити штраф і за новий пакет
Зверніться до представника Київстару.