Ищу-брожу• 31 июля 2024
Чи є сенс замовляти ролети день-ніч під замовлення з монтажем?
Обираю ролети, дуже велика різниця в вартості, якщо обирати між покупкою готових ролетів в інтернет магазині та ролети під замовлення з монтажем. Різниця більша, ніж в 2 рази. Розміри ті, що в інтернет магазині, майже всі підходять (на деяких + 5мм, по телефону сказали, що це не буде помітно). По довжині, як мене проконсультували, - не має значення, оскільки я можу використовувати ту довжину, яка мені потрібна (інша тканина буде скручена в рулоні).
Ну шо не так?• 31 июля 2024
Що значить під замовлення? У вас стандартний розмір. Не зрозуміла, чим вони будуть відрізнятися? 5 мм?
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Є фірми, де замовлення ролетів коштує дорого. Є інтернет магазини, які продають готові ролети, візуально такі самі. Я просто не розумію, в чому різниця, окрім того, що вони зроблять монтаж...
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Хочеться не витрачати зайві кошти, але й не хочеться потрапити в просак) Тому й запитую, може хтось обирав так само
Ну шо не так?• 31 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Не думаю, що вони чимось відрізняються. Матеріали мабуть ті самі. Я купувала готові, чоловік сам прикрутив. Там головне рівно їх прикрутити, щоб нормально скручувались. Бо якщо трішки криво, то буде наперекос скручуватися той ролет і з часом порветься.
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Дякую
Файна дівка• 31 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
В монтаже и по качеству это совсем другое. Были оба варианта
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Ответ дляФайна дівка
Оба варианта - тобто ви вішали самі і спеціалісти? Різниця була суттєвою?
Файна дівка• 31 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Да. Под заказ это были плотные, идеально подогнанные по размеру шторы со скрытой установкой (смотрится как часть окна). А те, что в Эпицентре покупали и сами устанавливали выбросили через полтора года.
Под заказ вы можете выбрать варианты качества. В магазине-самый недорогой.
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Ответ дляФайна дівка
На стільки погано виглядали, що викинули?
У мене різниця виходить відсотків 60...
Ищу-брожу
• 31 июля 2024
Ответ дляФайна дівка
Под заказ вы можете выбрать варианты качества.
Я під замовлення обрала тканину другої категорії. В інтернет-магазині кажуть, що теж друга. На фото гарні. Тож думаю, рикнути чи ні
Файна дівка• 01 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Да, качество как и цена вариативны