Області пітьми• 01 августа 2024

Чоловік жлоб?

Ситуація така. Я працюю, чоловік заробляє в 2,5 раз більше. Бюджет у нас роздільний, скидаємося навпіл на витрати. Чоловік складає гроші на авто. У мене виникла необхідність зробити операцію, він відмовляється мені допомогти, мовляв твоє здоров´я це твої проблеми та витрати. Що б ви зробили в такому випадку?
сладкий_ноябрь• 01 августа 2024
Чому ви живете з ним?

Лялька в колисці• 01 августа 2024
Послала би його на три букви і знайшла нового чоловіка, цей вже зіпсований
Чучело-Мяучело• 01 августа 2024
это не муж жлоб. это просто жлоб- вы перепутали статус
Наивная Хо• 01 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Нових немає. Або вбили, або виїхали або ховаються
Можу брикнути• 01 августа 2024
Ужс, здоровье это очень важно. Это не семья
Лялька в колисці• 01 августа 2024
Ответ дляНаивная Хо
Тоді краще бути одній, ніж з таким мудилом!
felix_et_libera• 01 августа 2024
Я б за такого не виходила заміж. Але чим вам допоможе моя позиція?
Можу брикнути• 01 августа 2024
Это отношение как а постороннему человеку
Мой_ужин• 01 августа 2024
Я бы с таким и не жила
Но у меня есть где жить и сама могу обеспечить себя и детей

Наивная Хо• 01 августа 2024
Я б зробила висновки і шукала як заробляти більше.
Мой_ужин• 01 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А одной нельзя. Если жить негде и работать не умеет
Наивная Хо• 01 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Не забуваємо що чоловік заробляє втричі більше.
Буде краще, але точно не легше
Наивная Хо• 01 августа 2024
Дєвочки, що ви прямо такі горді. Відразу кинути, піти.
Підождіть. Самого жадного можна розводити і крутити на гроші,
ХтоЯкщоНеЯ• 01 августа 2024
Це ж як себе треба не поважати, щоб такому ще й давати
Манкоголік• 01 августа 2024
Что то как то не сильно ценно для него ваше здоровье .. а может и вы в целом
Женщинас• 01 августа 2024
Я б не чекала такого випадку. Не виходила б за такого.
Лялька в колисці• 01 августа 2024
Ответ дляНаивная Хо
Буде краще, але точно не легше
Якщо це попаламщик, то що тут кращого?
Жінка і сама зможе себе прогодувати, а ще буде шанс зустріти нормального чоловіка.
Я б точно з таким не була, бо це принизливо, це не сімʼя
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 августа 2024
если это операция глупая какая-то.. пластическая??
ЗабежАЛОЧКА• 01 августа 2024
Вже ж була тема на днях.
Ви хоч напишіть що за операція

Гигиенишвили• 01 августа 2024
А за что вы мужа своего любите? А как думаете, он вас любит?
ЖивунаБагамах• 01 августа 2024
А почему скидываетесь пополам а не пропорционально доходам?
ЛюбимаЯНЬ• 01 августа 2024
Сделать выводы и понимать что на него не нужно рассчитывать ни при каком бюджете. Так бы он вам сказал что нечего придумывать болячки, это все ерунда или мы сейчас не можем этого позволить и греби как хочешь
Наивная Хо• 01 августа 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Якщо це попаламщик, то що тут кращого?
Я сказала піти краще.
Але легше не буде
куркулиха• 01 августа 2024
Жлоб - це той, хто зажме дружині на сумочку. А тут питання здоров´я і можливо життя. В таких випадках чужі люди шукають способи допомоги, мені на роботі в подібній ситуації 2 мої зп видали без умов, просто на лікування. А у вас чоловік, якому пофіг на те, як ви житимете і чи житимете взагалі.
Ангел-предохранитель• 01 августа 2024
Тут нечего обсуждать. Это мерзость и полный антисекс 🤮
Natalia505• 01 августа 2024
Для мене це не чоловік і поруч такий непотрібен.
Гомосноб• 01 августа 2024
бюджет навпіл це треш.розвестись давно треба було. сенс в ньому як ви самі себе годуєте і лікуєте? давно б зустріли нормального
Мой_ужин• 01 августа 2024
Ответ дляГомосноб
А автора прям ждут миллионеры 😂
Мой_ужин• 01 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну да. Одно дело сиськи увеличить или нос сделать
А другое дело, например, кисту удалить
Гомосноб• 01 августа 2024
Ответ дляМой_ужин
А автора прям ждут миллионеры 😂
причем здесь миллионеры..? здесь как всегда утрируют. Порядочный мужчина ОБЯЗАН обеспечить еду и жилье женщине,с которой спит и живет в законном браке. Он мужчина. Так говорил мой отец,так говорит мой муж. Он ОБЯЗАН женщине обустроить где спать,где кушать,что кушать,и оплатить территорию. Мужчина ,если он порядочный, берет ответственность за женщину,с которой живет. Беда ее что она сразу согласилась на такой треш. Хочеш жену? никаких пополам! вот допополамились. Т.е. он хотел иметь жену,еду,секс,уют,жен.ласку..но когда жене надо операция- сама. Тогда и живи САМ! его сразу надо или выселять или подавать на развод,или самой уходить. Это страшный человек! он тебя юзает,но в сложной ситуации она осталась одна. это просто лакмус,чтоб его бросать.