begovelik• Изменено 01 августа 2024

На щиті монумента «Батьківщина Мати» з’явилася корозія і він може відвалитись

01 серпня 2024 р. 14:01 На щиті монумента «Батьківщина Мати» вже з’явилася корозія після встановлення Тризуба рік тому.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 августа 2024
80 млн пойдут прахом?
феечка.• 01 августа 2024
Почему ссылка не открывается?
Alika_1• 01 августа 2024
Не удается получить доступ к сайту
Проверьте, нет ли опечаток в имени хоста de.trck.one.
Filomena• 01 августа 2024
До Австрії точно не долетить. Не переживайте)
Julieta78• 01 августа 2024
Зачем три раза написано одно и то же?
автор begovelik • 01 августа 2024
Про це заявив директор Інституту електрозварювання ім. Патона Ігор Кривцун «Тризуб приварили, але до нас ніхто не звертався. А проблема в тому, що там, де вони варили, – там вітер, там немає захисту, і всі ці шви під загрозою – вони вже жовті, хоч це і нержавіюча сталь. А нещодавно ми обстежили монумент дронами та побачили, що там вже є корозія», – розповів він. За його словами, узгодження від Інституту намагалися отримати вже після зварювальних робіт.

Більше тут: https://sich.co.ua/news/na-shchiti-monumenta-batki...
© Все буде Україна
Valentina shop2020• 01 августа 2024
Мост Патона скоро развалится,вот где страх.и никому нет дела
Монумент то такое....они его не строили им ничего не жалко
Плохой советский союз построил многое и хорошее
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляJulieta78
Зачем три раза написано одно и то же?
Так скопировалось
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляFilomena
Что не долетит?
I-va• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Что не долетит?
Тризуб, который отвалится.
mamarama• 01 августа 2024
Бывает...
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляI-va
Тризуб, который отвалится.
Он в Австрии установлен?
Елена1265• 01 августа 2024
Лучше бы не трогали. Все, что не делают, все через ж
Елена1265• 01 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
80 млн пойдут прахом?
Полетят кому-то на голову такое богатство
автор begovelik • 01 августа 2024
Виталька продолжает декоммунизацию Киева
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляFilomena
Смешно
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляЕлена1265
Не гірше москалів руйнують місто.
Решка7777• 01 августа 2024
у рашек мечь, у нас щит (
Незламна• 01 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
Союз - це шо на вашу думку? Біг бразер якийсь? Клешня, що в режимі бога щось будує? Чи все-таки люди це все будували? ’Союз построил’ 🤦🤮
Дамасская Роза• 01 августа 2024
Потому что тяп-ляп, лишь бы угодить патриотам и денег срубить. Абы как, все на соплях, даже уже страна. И я не имею в виду войну, война раскрыла гнилую бандитскую суть управленцев всех уровней.
double-mama• 01 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
80 млн пойдут прахом?
Ну почему прахом? К ним теперь ежегодно можно будет добавлять минимум столько же
Valentina shop2020• 01 августа 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
Незламна• 01 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Треба ж, тьотя ще союз пам´ятає, а рівень діалогу як у дитсадку)) Яка ви суперечлива особистість)
Prervana• 01 августа 2024
Надо было просто чехольчик натянуть с принтом трызуба, и денег бы сэкономили, и на голову бы ничего не падало. Но путь наименьшего сопротивления - это не наше😆
завитушка• 01 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
Спочатку винищив мільйони українців, виморив голодом, розстріляв, зіслав в лагеря, а потім пабудував, ну треба ж і ще про мароженоє забули,угу.
Це якби про Маріуполь говорити, що раша там начебто щось хороше побудувала, на кістках тисяч нею ж вбитих.
Ваш цинізм просто мерзенний.
автор begovelik • 01 августа 2024
Ответ дляНезламна
Це як завод Тойота в Таїланді. Наче і тайці працюють, але авто випущені під японським брендом і без японців вони б не змогли виробляти такі авто. Так і з Союзом. Союзу немає з 91 року - що було створене за всі ці роки?
I-va• 01 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Он в Австрии установлен?
А вы где находитесь? Если в Киеве, то переживать стоит. Если за пределами, то вас не коснется. О чем автор того поста вам и сообщила.
lus_so• 01 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
От да, спеціалістам інституту патона глибоко насрать на міст патона, а тут прям так переймаються.
WBDCG• 01 августа 2024
Ответ дляValentina shop2020
Ви знаєте, без поганого союза якось весь світ вижив і побудував набагато більше ’харошего’.