begovelik• Изменено 01 августа 2024
На щиті монумента «Батьківщина Мати» з’явилася корозія і він може відвалитись
01 серпня 2024 р. 14:01 На щиті монумента «Батьківщина Мати» вже з’явилася корозія після встановлення Тризуба рік тому.
Ответ дляAlienmoon
При чем тут две полосы , там опоры надо ремонтировать .
Южный так же в хлам , его так никто за 2 года и не отремонтировал .
І що заважає патону обстежити міст, включно з опорами і скласти план реконструкції? Дві полоси, що працюють? Якщо ви помітили, то останні два роки в Києві не дуже добре з грошима. Так що зганяйте під мерію і розкажіть дітям, що вимагають гроші на армію від мерії, а не від президента, що у вас міст впав.
Ответ дляbegovelik
Про це заявив директор Інституту електрозварювання ім. Патона Ігор Кривцун «Тризуб приварили, але до нас ніхто не звертався. А проблема в тому, що там, де вони варили, – там вітер, там немає захисту, і всі ці шви під загрозою – вони вже жовті, хоч це і нержавіюча сталь. А нещодавно ми обстежили монумент дронами та побачили, що там вже є корозія», – розповів він. За його словами, узгодження від Інституту намагалися отримати вже після зварювальних робіт.
Більше тут:
© Все буде Україна
Більше тут:
© Все буде Україна
институт электросварки?😂 это бурса теперь так называется?
ellllena.ua• 02 августа 2024
Ответ дляlus_so
От да, спеціалістам інституту патона глибоко насрать на міст патона, а тут прям так переймаються.
Музейники звернулися до них за експертною оцінкою.