Спішу - перекидаюсь• 01 августа 2024
Девочки , нужна помощь по заказу с Тао
Суть вопроса, может кто порекомендует у кого поучиться ? Не знаю как отправить в Украину, какой адрес указывать?
Смотрю обучение 3000 грн, но без обратной связи)
Мастер Пис• 01 августа 2024
Потрібно зареєструватися в Міст Чайна. Вам присвоять особисту адресу. Цю адресу потрібно вказати в своєму акаунті таобао.
Спішу - перекидаюсь
• 01 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Дякую вам, зараз буду пробувати
Мастер Пис• 01 августа 2024
В кого повчитись не підкажу, але на ютубі бачила безкоштовні відео, як зареєструватися на таобао, аліпей і тому подібне. Якщо у вас вже є аккаунт на таобао, то звісно все простіше.
Спішу - перекидаюсь
• 01 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
Я все вже підключила, і Алі плей, а з адресою все ніяк ( спочатку там як Алі свою вказала😅) Хочу вже хоч дешеве щось замовити спробувати