Також було виділено 9 млн гривень на консультацію (!) по відбудові «Охматдит», — Prozorro
І яка компанія буде надавати цю консультацію
Ответ дляЛеска
та зрозуміло.
Просто плакати вже від того всього хочеться. Взагалі за ними якийсь нагляд є?? В когось питання виникають??Хто їм сказав що консультація стільки коштує шо вони стільки грошей виділили на це??
Другі барабани та овочерізки купують. Зновуж таки..Хтось контролює їхні бажання для закупів та гроші що виділяються на це? Чи у мене є держ кошти а чи не купити ’что-нибуть ненужное’
Так будуть і далі красти, бо так зручно, подивіться на цю тему, тут мене більше розкритикували, бо я скинула кошти на відбудову, ніж тих хто краде. В нас в суспільстві норма те, що вкрадуть .
Юся шопоголик• 01 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Я скидала на відбудову лікарні, як і мільйони людей.
Ви напевно з тих хто і Притуле на супутник скидається?)
Ответ для Кошкина мать
За 307 мільйонів відбудовуватиме «Охматдит» маловідома фірма, — ЕП
Компанія пропонує ціни в два рази вище ринкових. Фактично, сподіваючись відмити якнайбільшу кількість грошей завдяки великому проекту.
все правильно .
Откат 90% , и цены становятся рыночными сразу.
Ответ дляЮся шопоголик
А ви з тих, кого влаштовує те, що крадуть?
Ответ дляСоната любви
как бы мы не относились к коррупционерам.
но они следуют своим идеалам и последовательны в своих поступках.
они уже давно открытым текстом дали понять, плевать хотели на наш народ.
воровали и будут воровать.
народ для них никто и звать никак.
народ за 2 года войны радовался неначаси.
соответственно народ принял условия игры.
воровали и будут воровать.
народ для них никто и звать никак.
возникает вопрос, а не старались ли .. (
Sova splushka• 01 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Якщо люди почнуть думати та прорахувати наслідки перед прийняттям рішень, а не вестися на перші емоції (якими так легко маніпулювати), то можливо, у нас з´явиться шанс.
Ответ дляЛеска
сподіваюся, що це таки розробка проекту, а не просто консультації. Хоча ттам написано що консультації. Скоріш за все на проект буде окремий тендер.
Просто на консультации нет актов ((
Затраты можно любые...типа поездка в самую классную клинику Швейцарии для обмена опытом
Lizlzonchik• 01 августа 2024
Чому ж ця ракета по лікарні прилетіла, а не по тим цблюдкам з ради і банкової(
Ответ дляШеллар
Пан Василь зробить коханці нові цицьки; купить яхту, бо він же не лох; вдягне вишиванку і з екрану марафону буде розповідати, що кожен донат важливий.
Пан Василь большую половину денег по тендеру отдаст верхушкам, а оставшуюся часть на сиськи+ больница
Sova splushka• 01 августа 2024
Ответ дляЛеска
та да, сама винувата що коротку спідницю вділа
Ні, не винна.
Але вдягти коротку спідницю, піти темного вечора в район з прославлений гопниками, і думати, що все обійдеться, - це все-таки трошки нерозумно.
Оксана-004e• 01 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Нашо? Там и без вас выделены деньги
Ответ дляОксана-004e
Нашо? Там и без вас выделены деньги
Як нащо? Щоб ви вже 5 в цій темі мені написали, яка я тупа, що скинула гроші і не написали жодного слова про тих уродів, які крадуть💪
Юся шопоголик• 01 августа 2024
Ответ дляlilu502
Добре, що не вдалося задонатить
Скажіть будь ласка невже критичне мислення вам не підказало що ці гроші не дійдуть до дітей?
Держава написала що все відновить за свій рахунок, Німеччина написала що всі витрати візьме на себе, великій бізнес задонатив мільйони, нащо ще від своєї дитини копійчину віднімати, щоб привладні хряки ще більш збагачувались?
Ответ дляSova splushka
Фирма победитель с уставными капиталом 5000 грн, это реально фирма однодневка даже если откинуть эмоции.
Это уже такой уровень хамства, что на таком шумном проекте так открыто воровать.
Извините,но это откровенно моча в глаза народу
spart-5037• 01 августа 2024
Ответ дляЕлена1265
Думаю на больницу не хватит. Попросят скинуться людей еще
Ответ дляЮся шопоголик
То я розумію це. Тому й не хочу донатить комусь в кишеню
Ответ дляЕлена1265
На лікарню не вистачить, на цьому зекономлять. Пам´ятаю як дружина Ющенка збирала, ні її, ні фонду, ні закладу. Ось класичний приклад ’можем повторить’.
Юся шопоголик• 01 августа 2024
Ответ дляШеллар
Так всією країною збирали на дитячу лікарню майбутнього) без лоха жизнь плоха
З якого часу стало нормою те, що крадуть? Це жесть, я в цій темі отримала більше критики, ніж ті хто крадуть. Таки голосний проект, скільки навколо нього шуму і так тупо відкрито крадуть і судячи з відповідей в цій темі, будуть красти і далі
Ответ для Кошкина мать
будут красть. а вы сомневаетесь?