Також було виділено 9 млн гривень на консультацію (!) по відбудові «Охматдит», — Prozorro
І яка компанія буде надавати цю консультацію
Ответ дляОлечка79
Я пару дней назад в теме про торговлю электричеством три коммента написала , удалили все . Позорище . Уже не как на росии, а гораздо хуже
Тому що ми лохи і нам про це відкрито заявляють. Вони вже навіть не приховують, а тільки лицемірно насміхаються.
Писала, до речі, також в якійсь темі про електроенергію. Певно, це основне табу на сьогодні.
Ответ дляПавела
Ну ничего , если боятся , трут вовсю , значит скоро крах этой гнили близится …
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Охматдит, енергетика… то в принципі прогнозовано. Корупція була, є і буде. З приходом нової влади нічого не змінюється. Кожна нова влада підвищує відсоток відкату.
Мене більше всього хвилює всеукраїнський референдум. Це з як?
По перше травні вибори нІззя проводити - небезпечно ( з чим я абсолютно погоджуюсь)
А через 2 місяці референдум вже норм. При цьому всеукраїнський! без п’ятої частини територій. Як вони збираються все це провести, при умові того, що референдум проводиться тим же чином, що і вибори.
Ответ дляОлечка79
Я так оптимістично не налаштована(
Літо-осінь 22р коли всі співали оди зелені, я вже тоді чоловіку висловила свої побоювання, щодо того, що він разом з молодою командою перетворить нас на диктатуру. Що коли порушують права одних і списують це на війну, то обов´язково це добереться до кожного. Тепер маємо, що пожинати і буде ще гірше.
Ответ дляПавела
Я так оптимістично не налаштована(
А я почему то прямо очень уверена , что близится крах этого недонаполеона и его шоблы .
Правда до сих пор есть такие, кто считает его лидером . В моем окружении двое таких осталось , только ни одна ни вторая ни мужа ни сыначьку на войну не отпускают . Остальные открыто признали ошибку свою , вот только не голосовавшим за лидОра от этого не легче
Ответ дляМама Никитки-2
Не буде ніякого референдуму.
fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Думаю на больницу не хватит. Попросят скинуться людей еще
еще скинитесь на ТЕЦ, в точм числе, на Трипольскую. Как нам свет отключат, кто с кем в Украине борется, какие кланы между собой....ой, беда, корпорация Украина дала трещину
fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
та нихрена не будет, гнусавй ждет выборов в США, и вообще пока оно при власти- оно живет. Лживое, зеленое недоразумение
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Не буде ніякого референдуму.
Зе конче необхідно референдум. Життєво.
Я достеменно знаю, що десь місяц пресували Стефанчука, щоб він угоду підписам про заморозку. Той категорично відмовився. Зе підписати це не може, тому вирішено прикритись думкою народу. Щоб завтра ( вірніше, в 25 році, коли будуть вибори,) всім в морду тикнути той результат. Зі словами, то не я вирішив- народ. Так шо не лестить собі. Референдум буде. Як проведуть- хз. Бо законом не передбачено проведення у ВС. Може в дії, може ще якось. Но бамажка з результатами буде
Ответ дляМама Никитки-2
Зе конче необхідно референдум. Життєво.
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
Да весь липень
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Побачимо, я думаю, що не буде. Але це не лесть собі.
Зе хоче піти, но не хоче йти переможеним і тим, хто здав території. Тому прикриється народом. Я не розумію як вони це провернуть, бо закон про референдум прийняли. Може через КСУ скасують якось. Бо робити перерву в ВС не будуть. Це відкриє кордони для людей
Соната любви• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
никто стефанчука не прессовал.
стефанчук без ермака и шага не ступит.
дали бы указание, стефанчук бы и зад ермаку вылизал и побежал подписывать заморозку.
стефанчук без ермака и шага не ступит.
Ответ для Кошкина мать
Ну от як на це можна спокійно реагувати. Скидала гроші на Охмадит зі сльозами на очах, бо то така велика втрата, чудова лікарня. А ні, і тут теж саме.
Я вспомнила больницу будущего и никакого желания скидывать не было
Подозревала что будут спонсировать «партнеры» заграничные с радостью и донаты населения уже лишние