Кошкина мать• 01 августа 2024

Вже обсудили відбудову Охмадиту?

Також було виділено 9 млн гривень на консультацію (!) по відбудові «Охматдит», — Prozorro
І яка компанія буде надавати цю консультацію
Павела• 01 августа 2024
Ответ дляОлечка79
Я пару дней назад в теме про торговлю электричеством три коммента написала , удалили все . Позорище . Уже не как на росии, а гораздо хуже
Тому що ми лохи і нам про це відкрито заявляють. Вони вже навіть не приховують, а тільки лицемірно насміхаються.
Писала, до речі, також в якійсь темі про електроенергію. Певно, це основне табу на сьогодні.

Олечка79• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Ну ничего , если боятся , трут вовсю , значит скоро крах этой гнили близится …
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Охматдит, енергетика… то в принципі прогнозовано. Корупція була, є і буде. З приходом нової влади нічого не змінюється. Кожна нова влада підвищує відсоток відкату.
Мене більше всього хвилює всеукраїнський референдум. Це з як?
По перше травні вибори нІззя проводити - небезпечно ( з чим я абсолютно погоджуюсь)
А через 2 місяці референдум вже норм. При цьому всеукраїнський! без п’ятої частини територій. Як вони збираються все це провести, при умові того, що референдум проводиться тим же чином, що і вибори.
Павела• 01 августа 2024
Ответ дляОлечка79
Я так оптимістично не налаштована(
Літо-осінь 22р коли всі співали оди зелені, я вже тоді чоловіку висловила свої побоювання, щодо того, що він разом з молодою командою перетворить нас на диктатуру. Що коли порушують права одних і списують це на війну, то обов´язково це добереться до кожного. Тепер маємо, що пожинати і буде ще гірше.
Олечка79• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Я так оптимістично не налаштована(
А я почему то прямо очень уверена , что близится крах этого недонаполеона и его шоблы .
Правда до сих пор есть такие, кто считает его лидером . В моем окружении двое таких осталось , только ни одна ни вторая ни мужа ни сыначьку на войну не отпускают . Остальные открыто признали ошибку свою , вот только не голосовавшим за лидОра от этого не легче
Павела• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Не буде ніякого референдуму.
fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляspart-5037
Думаю на больницу не хватит. Попросят скинуться людей еще
еще скинитесь на ТЕЦ, в точм числе, на Трипольскую. Как нам свет отключат, кто с кем в Украине борется, какие кланы между собой....ой, беда, корпорация Украина дала трещину

fox with matches• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
та нихрена не будет, гнусавй ждет выборов в США, и вообще пока оно при власти- оно живет. Лживое, зеленое недоразумение
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Не буде ніякого референдуму.
Зе конче необхідно референдум. Життєво.
Я достеменно знаю, що десь місяц пресували Стефанчука, щоб він угоду підписам про заморозку. Той категорично відмовився. Зе підписати це не може, тому вирішено прикритись думкою народу. Щоб завтра ( вірніше, в 25 році, коли будуть вибори,) всім в морду тикнути той результат. Зі словами, то не я вирішив- народ. Так шо не лестить собі. Референдум буде. Як проведуть- хз. Бо законом не передбачено проведення у ВС. Може в дії, може ще якось. Но бамажка з результатами буде
Павела• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Зе конче необхідно референдум. Життєво.
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
Да весь липень
Павела• 01 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да весь липень
Побачимо, я думаю, що не буде. Але це не лесть собі.
Мама Никитки-2• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Зе хоче піти, но не хоче йти переможеним і тим, хто здав території. Тому прикриється народом. Я не розумію як вони це провернуть, бо закон про референдум прийняли. Може через КСУ скасують якось. Бо робити перерву в ВС не будуть. Це відкриє кордони для людей
Дафна• 01 августа 2024
Я уже давно не ведусь на все эти ’ скидывания’ и ’ донаты’. Достали уже все.
Соната любви• 01 августа 2024
Ответ дляПавела
Коли пресували стефанчука? Десь зараз?
никто стефанчука не прессовал.
стефанчук без ермака и шага не ступит.
дали бы указание, стефанчук бы и зад ермаку вылизал и побежал подписывать заморозку.
Миззери• 01 августа 2024
Ответ для Кошкина мать
Ну от як на це можна спокійно реагувати. Скидала гроші на Охмадит зі сльозами на очах, бо то така велика втрата, чудова лікарня. А ні, і тут теж саме.
Я вспомнила больницу будущего и никакого желания скидывать не было
Подозревала что будут спонсировать «партнеры» заграничные с радостью и донаты населения уже лишние
Миззери• 01 августа 2024
Ответ дляRita N
а консультация за 9 миллионов?
Это ближе даже к 10 мл ((