«В українців за кордоном вилучили 430 дітей, 65 із них вдалося повернути
У Німеччині в українців вилучили 122 дитини, а в Польщі — 39. У Норвегії та Іспанії з сімей забрали по 20 дітей.
Як пояснив голова Нацсоцслужби Василь Луцик, дітей можуть забрати від батьків через незнання законодавства країни, де проживає сім’я, або через різний підхід у вихованні.
За його словами, українські батьки можуть голосно сварити дитину на вулиці або відправити саму до школи, хоча їй ще немає 10 років. Це все звично в Україні, але заборонено в багатьох країнах Європи, пояснив Луцик.»
Ви лише уявіть стан матері коли вона з дитиною врятувалась від війни, живе в постійному стресі і тут через якогось сусіда який настукав приїзджає поліція та вилучає дитину(
ole4kakissa• 01 августа 2024
Не знаю как в других странах, но во Франции это надо очень постараться, и не один раз, что б приехала полиция и что б ребенка изъяли из семьи
Может все таки нормально там работает ювенальная система и реагируют на действительно опасные для ребенка ситуации?
Сколько было тем про Украину, где родители годами издеваются над детьми, а узнают об этом только после какой-то трагедии с ними
Sentjabrinka• 01 августа 2024
Просто так не забирают, как и по жалобе одного соседа ребёнка тоже никто не заберет
Ответ дляole4kakissa
Так и есть все эти расказки Ой какие Кровожадные отбирают у хороших мамочек их бедных деточек А как посмотришь в новостях блин там или алкашки или просто неадекват
ksusha1155• 01 августа 2024
Що я бачила особисто, хотіли забрати малу в відбитої алкашки, яка просто не просихала тижнями. Чим закінчилось не знаю, ми переїхали.
Ответ дляkissaniya
И видела я, как эти хорошие мамочки орут на ребенка: заткнись. Ты дебил меня уже достал
Хіба в сучасній Україні діти менші 10 років самі ходять у школу? У моєму радянському дитинстві так, але вже моя, здається не сама ходила. От десь у 10 власне почала часу пускати. Але ми неподалік від школи живемо.
І з того, що бачила, з українськими паспортами в Німеччину немало так ромів прибігло на початку війни. Чи лишилися вони там - не знаю, але в березні 22 по території Шаріте їх було немало
_Злата Ibra_• 10 августа 2024
Хватит , у нормальных никто не забирает детей. Даже конче нным алкашихам шанс давали, на моих глазах все было (в лагерях) и потом только со второго раза забрали. У всех остальных дети с ними, хотя могут и крикнуть и тд. А у... конечно забирают
_Злата Ibra_• 10 августа 2024
Ответ дляole4kakissa
100%
_Злата Ibra_• 10 августа 2024
Ответ дляkissaniya
Так и есть