Най хоч раз• 01 августа 2024
З якого віку ваші діти полюбили казки ?
Дитині 2.5, книжки дуже любить, маємо з пів сотні, переглядаємо декілька разів на день щодня. Дивимось, обговорюємо. Але тільки я починаю читати, все дитині не цікаво, закриває книгу, каже що я не читала, йде з кімнати і тп.
З якого віку ваші діти просили їм саме читати казки і слухали ?
Бабуся Бетман• 01 августа 2024
Около года уже слушали с удовольствием. Может другую книжку попробовать? Мои любили стишки детские и самые простые сказки типа курочки рябы и колобка
Галябалована• 01 августа 2024
Ніколи нічого не читала дітям - їм було нецікаво. Діти вже виросли
Коханозадовільна• 01 августа 2024
Моя після року вже слухала, з двох вибирала, що почитати
Але читала я, тато довгого не підходив їй, хоч теж брався. Можливо, тому що в мене поставлений голос, ну,часом по роботі озвучую, не диктор, але багато з ними й акторами працюю, часом і сама озвучую.
Удальонка• 01 августа 2024
С младенчества. Но я почти не читала ребенку сказок. Сама не знаю, почему. Я ведь люблю читать вслух. И время для чтения ребенку сказок у меня было
Тётя Хрюша• 01 августа 2024
всі діти різні) хтось он з року слухає уважно, малюнки розглядає. мій син в рік гриз все підряд і книжки в тому числі. шось розглядати цікаво стало після трьох років. книжки ще й не всі подобаються (мені в дитинстві теж не всі подобались через тип ілюстрації). в 4 вже почав слухати казочки і то не кожен вечір. він такий шо якшо шось не хоче то і не вмовиш, але я і не наполягаю, як просить казочку то сідаємо читати, але через речення шось перебиває, перепитує, шось своє говорить.
зараз я розповідаю казку, вигадую шось на ходу з його улюбленими персонажами з мультику. йому так більше подобається
Молода і нерозважлива• 02 августа 2024
Просили, как только научились доползти, взять книжку и ткнуть мне, чтоб читала. Активно читала им обоим с 3 месяцев.