Люблю пиво• 02 августа 2024
В кого невеликі груди чи носите ви такі бюсти?
Чи красиво виглядає? В мене 70в хочу пару комплектів з мʼякою чашкою і без кісточки, завжди бюсти були з чашками, які мені незручні стали, форма грудей в мене гарна
Все возможно• 02 августа 2024
У меня почти такой. Чашка В, Жасмин. Смотрится красиво. Никуда грудь не выскакивает)
Два-три тижні і фсьо• 02 августа 2024
Ответ дляСкумбріяП8
яке ж воно страшне.губатий костогриз
на себе подивись
Два-три тижні і фсьо• 02 августа 2024
Ответ дляСкумбріяП8
я красуня
а ну раз так, то вибачай, я не думав шо ти пишешь з шостої палати. Хто ти ще?
Анчо Ус• 02 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
фото
такие не беру,
бо если на бок лечь, все вываливается
Відкушу все що стирчить• 02 августа 2024
Такую чашку как на вашем фото не покупаю. При маленькой груди часто такие не подходят.
Ношу подобные как на этом фото. Бралеты
Тумба-юмба• 02 августа 2024
давно ношу бралети без кісточок - хвала небесам, таки почали їх випускати на невеликий розмір. Моя любов - то бралети M&S, свого часу прикупила штук 5 мега-вдалих моделей. Хоча зараз все рідше в M&S знаходжу підходящі для себе моделі.
Лгин• 02 августа 2024
Ответ дляДайте подуться
Тю. С таким размером вообще все что угодно можно 😁 поверьте мне, как обладателю 70D😁
Подтверждаю ваши слова
Ps:обладательница 75F
Люблю пиво
• 02 августа 2024
Ответ дляВсе возможно
Який у вас об’єм грудей? Бо я також Жасмін ношу, але тільки з чашками
Все возможно• 02 августа 2024
У меня В 85
Вообще у меня ОГ100, но под грудью 90 объем, поэтому при 100 объеме, грудь маленькая.
Мааарковная• 02 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Пробувала, але соски торчать не звично
И пусть торчат. Кому не нравится, пусть не смотрят.
Кили и Манджаро• 02 августа 2024
Ответ дляЛюблю пиво
То краще трикутну дивитися?
Трикутні з бавовни дуже зручні. Але це домашній варіант.