буреЛОМКА• 01 августа 2024
Стиль. Одяг. База
Що вам допомагає вдягатися стильно. При цьому мати базовий гардероб. А не купу речей, при цьому «немає чого вдягнути».
Можливо підписані на якихось стилістів, чи надихаєтесь картинками з пінтерест?
Поділіться своїми цікавими секретами в пошуку базового стилю та гардеробу!
Дякую 🫶🏻
1. Виписала кольори з урахуванням теплоти та насиченості які мені ок на собі.
2. Накидала сілуети, які подобаються.
3. Виписала конкретні предмети одягу, які не ок.
4. Вільно окреслила акси та стиль загалом.
Коли бачу річ, яка чіпляє, дивлюся по пунктах і якщо все ок, беру.
Я це зробила для того щоб не брати речі, які будуть радувати око виключно в шафі. Бо, наприклад, мені подобаються і квіточки, і рожевий і ще купа всього, але не на мені)
2. Накидала сілуети, які подобаються.
Лялькодзьоб• 01 августа 2024
Проходила щось типу курсу про стиль. Але стиль - це не мода. Це, в першу чергу, знання себе, своєї особистості (або субособистостей), розуміння, що саме подобається з елементів одягу, що пасує з кольорової гами.
Найпрактичніші поради з усього, що я бачила і чула, це простий алгоритм:
1. Вичистити з шафи усе, що не носиться останній рік.
2. Визначитися з тим, скільки часу Ви проводите за кожним з занять і де (робота вдома/офіс, вихідні в місті/на дачі, походи в кафе з подругами, кіно/театри/вечірки і т.д. по списку).
3. Визначитися із своїми субролями (мама, дружина, коханка, звабниця, порадниця, туристка, керівник, спортсменка, подруга дорослим дітям і т.д.)
4. Знайти зображення на тему своїх ролей і знайти серед них той одяг чи образи, які вам сподобалися найбільше.
5. Перевірити, що схожого на те, що знайшли на просторах інтернету найбільше схоже на ті картинки, що Вам сподобалися (образи) і докупити те, чого не вистачає:).
Але купувати в порядку пріоритетності в залежності від часу, який Ви витрачаєте на активності і відповідні ролі.
Приклад: в мене найбільше часу - це робота (половина вдома, половина на роботі). З одягом в офіс проблем немає. З одягом для дому були проблеми. Бо вдома, зазвичай дві крайнощі було: або піжама, або те ж саме, в чому ходила в магазин, наприклад. Купила собі зручний і красивий домашній костюм. Зручний, не безформовий, а такий, в якому можна показатися в Зумі на онлайн-зустрічах. Тепер це - моя ’уніформа’ для роботи вдома. Коли прокидаюся, одразу переодягяюся і входжу в ’стан’.
Для ’виходів’ в кафе-ресторани з подругами, наприклад, в мене майже нічого не було окремого - погуглила, побачила на пінтересті декілька приємних моєму оку образів і просто шукала цілоспрямовано (взуття і одяг більш жіночний, ніж ношу зазвичай). Вечірки і свята в мене трапляються дуже рідко - тому з купівлею коктейльних суконь я можу почекати. А от субососбистість ’коханка’ потребувала також апгрейду - купила дещо з білизни, бо чоловік теж потребує бачити ’образ і стиль’:). якось так;-)
КоКоКоКоКоКо...• 01 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Клаааасс, дякую! Я зрозуміла, що я таки стильна, бо не відомо сама до цього всього дійшла. Так приємно ☺️
Stepa_nida• 01 августа 2024
В принципі, вище описана непогана стратегія від Лялькодзьоба. Вона спрацьовує у багатьох.
Тепер щодо стилю і бази.
Базові речі, як правило, є стилістично нейтральними, що і дозволяє їм мати високу комбінаторику. Відповідно, утворення стильного образу досягається завдяки поєднанню базових речей з речами, які мають виражений стильовий вектор.
Можна мати стильний гардероб взагалі без базових речей, різниця лише в тому, що одиниць одягу знадобиться більше, ніж базових, тому що комбінаторика низька і одна річ формуватиме менше комплектів.
Тому вартує почати взагалі з того, в якому стилі ви хочете одягатись. Для цього необхідно в принципі розібратись, якою ви хочете, щоб вас сприймали люди (меседж, який має транслювати Ваш образ). Ну і щоб це не суперечило основним лініям Вашої зовнішності.
Тепер щодо стилю і бази.