Ms. Android• Изменено 02 августа 2024
Порекомендуйте ріелтора в Києві здати свою квартиру
Дівчата, порекомендуйте досвідченого ріелтора на здачу квартири синя гілка метро, бажано місцевого.
Дякую.
Брехушечка• 02 августа 2024
Автор, а можна поцікавитися ціною та станом квартири? Є ріелтор, але не за все береться
Щаслива Я• 02 августа 2024
А навіщо вам рієлтор? В Києві зараз і так непоганий попит, здасте і без ріелтора, тільки на олх викладіть.
Рієлтор вам ні що не дасть гарантію, що приведе гарних і порядних орендарів.
Директриссимо• 02 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
я теж здаю через ріелтора. але мій ріелтор поки закордоном.навіщо мені мільйон дзвінків і олх? шукати,вичитувати? я кажу вимоги і хай цим ріелтор займається. і таки мені завжди приводить порядних і охайних
Директриссимо• 02 августа 2024
я теж хочу здати,але ріелтор тимчасово відсутній. хороша,тепла квартира. Позняки .Дім над озером,біля метро. Вікна на озеро
Лама_мама• 02 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Какая цена и квартира?
Волшебная палочка не для всех• 02 августа 2024
У меня очень порядочный риелтор если вам серьезно могу в личку
Директриссимо• 02 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Какая цена и квартира?
10 тис. Драгоманова 31
1 кімнатна
Лама_мама• 02 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
10 тис. Драгоманова 31
1 кімнатна
Спасибо. Ищем двушку.