Російський дизайнер-путініст Артемій Лєбєдєв видав маячню про Одесу. Він заявив, що мріє, аби вона стала російською, а він сам зміг літати рейсами ’Москва – Одеса’. На нісенітниці пропагандиста відреагував український ресторатор Савва Лібкін і буквально розніс росіянина.
Лєбєдєв сказав, що Росія має окупувати Одесу ’життями чужих дітей’. А причина була надзвичайно ’важлива’. Фанату Путіна просто захотілося ’пожерти’ в одеському ресторані Лібкіна.
’Я хочу мати можливість на прямому рейсі аерофлоту ’Москва-Одеса’ літати туди і в ресторані ’Дача’ у Савви Лібкіна жерти. Мені це подобається. Люблю це місто і дівки там гарні. І завжди це працювало, але потім це чомусь стало неможливим’, – намолов маячні одіозний дизайнер.Реакція самого Лібкіна не змусила довго чекати. Він був приголомшений такою наглістю пропагандиста і вирішив поставити його на місце. Ресторатор порадив прихильнику Кремля забути про Одесу.
’Моя позиція та водночас позиція всіх одеситів у цьому короткому відео. Зазвичай я вільно спілкуюся українською, але цьому п*дар*су Артемію Лєбєдєву відповім російською, щоб йому було точно зрозуміло. Артемій, просто йди на х*й. Одесу тобі не бачити, хоч ти будеш із блакитним чубчиком чи з жовтим, чи з помаранчевим. Сиди у Москві, смокчи московський х*й у Путіна і все. Це все, що тобі залишилося. Крапка’, – наголосив Савва.
но это интервью кстати все, что надо знать ждунам и любителям позащищать русню, а также переговоров. Он буквально обрисовал что будет. Понаедут конченнные дегенераты из росиии сюда ждать и насиловать наших женщин. потому что для них украинцы - обслуга.
в оккупированных городах украинцы - третий сорт везде.