ingaruta• 02 августа 2024

Шо? Прямий рейс Москва-Одеса?

Російський дизайнер-путініст Артемій Лєбєдєв видав маячню про Одесу. Він заявив, що мріє, аби вона стала російською, а він сам зміг літати рейсами ’Москва – Одеса’. На нісенітниці пропагандиста відреагував український ресторатор Савва Лібкін і буквально розніс росіянина.
Лєбєдєв сказав, що Росія має окупувати Одесу ’життями чужих дітей’. А причина була надзвичайно ’важлива’. Фанату Путіна просто захотілося ’пожерти’ в одеському ресторані Лібкіна.

’Я хочу мати можливість на прямому рейсі аерофлоту ’Москва-Одеса’ літати туди і в ресторані ’Дача’ у Савви Лібкіна жерти. Мені це подобається. Люблю це місто і дівки там гарні. І завжди це працювало, але потім це чомусь стало неможливим’, – намолов маячні одіозний дизайнер.Реакція самого Лібкіна не змусила довго чекати. Він був приголомшений такою наглістю пропагандиста і вирішив поставити його на місце. Ресторатор порадив прихильнику Кремля забути про Одесу.

’Моя позиція та водночас позиція всіх одеситів у цьому короткому відео. Зазвичай я вільно спілкуюся українською, але цьому п*дар*су Артемію Лєбєдєву відповім російською, щоб йому було точно зрозуміло. Артемій, просто йди на х*й. Одесу тобі не бачити, хоч ти будеш із блакитним чубчиком чи з жовтим, чи з помаранчевим. Сиди у Москві, смокчи московський х*й у Путіна і все. Це все, що тобі залишилося. Крапка’, – наголосив Савва.https://www.unian.ua/lite/stars/lyebyedyev-rozmriy...
автор ingaruta • 02 августа 2024
ай да молодец!ай да опустил разноцветного петушка!
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Можна вже перестати рашарурагалєт сюди постійно таскати?
автор ingaruta • 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Коли ви вже навчитеся у такому поважному віці дивитись посилання в темі.https://www.unian.ua/lite/stars/lyebyedyev-rozmriy...
автор ingaruta • 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Леска• 02 августа 2024
Перехоче. Дома най жере
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Я не перехожу дороги
PinkMa• 02 августа 2024
жирная свинья желаю ему сдохнуть поскорее
Tammy21• 02 августа 2024
Ответ дляingaruta
А нафіга ви використовуєте суто рашистську блатну образу для цієї наволочі?
PinkMa• 02 августа 2024
но это интервью кстати все, что надо знать ждунам и любителям позащищать русню, а также переговоров. Он буквально обрисовал что будет. Понаедут конченнные дегенераты из росиии сюда ждать и насиловать наших женщин. потому что для них украинцы - обслуга.
в оккупированных городах украинцы - третий сорт везде.
LeraApril• 02 августа 2024
Вам делать нечего, что по ру помойкам лазите? Прекращайте.
автор ingaruta • 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не перехожу дороги
Слава Богу
Nat-li• 02 августа 2024
А шо, кислая брюква и щи уже в горляку не лезут?
автор ingaruta • 02 августа 2024
Воно мєчтає пожерти і дівчат
автор ingaruta • 02 августа 2024
Молодець!Буду в Одесі зайдемо в його ресторан!
чаревна• 02 августа 2024
Там Труханов вляпался в скандал, это чмо воспользовалось моментом, чтоб пиз..ть ересь, авось зайдет
Solnet• 02 августа 2024
Пусть приезжает мразь. Горячей смолой накормим
Bejza• 02 августа 2024
Та червона пляма на голові, як постріл у голову в майбутньому
Малютка-0984• 02 августа 2024
Крысиного яду ему в тарелочку подсыпать бы)
Оленёнок• 02 августа 2024
Всегда уважала Савву )
Olen4a• 02 августа 2024
Треба сходити в цю ресторацію. Підтримати матеріально)
inna.inna• 02 августа 2024
шо там його якір ще стоїть?
автор ingaruta • 02 августа 2024
Ответ дляOlen4a