https://www.youtube.com/live/XD-fIHlobg4
РОМАН ЧЕРВІНСЬКИЙ: «Вагнергейт», «Канатове», «хабар».
Думаю багатьом буде цікаво
Ганущак підвердив дозвіл Залужного на операцію,яку проводив полковник Червінський.Письмово
Думаю багатьом буде цікаво
Тиск на суд та чи є ще дно, яке може пробити прокурор у справі Романа Червінського?
Суддею Олексієнко І.С., яка у складі колегії визначила заставу як альтернативний запобіжний захід Червінському, до Вищої ради правосуддя подано скаргу повʼязану із втручанням в її професійну діяльність.
На сьогодні достеменно не відомо з чим таке втручання повʼязано (чи це залякування, переслідування, тощо), але що воно здійснюється прокурором із залученням оперативних підрозділів - факт.
Враховуючи, що оперативним супроводження у справі Червінського займалось СБУ, таким оперативним підрозділом і є сама СБУ.
Це є черговим показником, що в обвинувачення нема і не було законних аргументів переконати суд, тому воно вимушено вдаватися до прямого тиску на нього.
А.Йосипов адвокат Червінського