OlyaOlya95• 03 августа 2024

Самсунг или Айфон?

Уже много лет пользуюсь айфонами .Сейчас 14 про .
Стал вопрос о замене из за памяти .
Рассматриваю между 15 айфоном и Самсунгом S24+.
Насколько Самсунг будет уступать в камере ?Портретный режим ?
Потому что из за аккумулятора он меня привлекает чуть больше ,но есть сомнения по камере и производительности ,не будет ли тупить спустя время ?
Результат:
вже голосів: 27
17 (62.96%) Самсунг S24+
10 (37.04%) айфон 15 про
Приму в дар• 03 августа 2024
Айфоня по якості фото/відео пасе задніх проти самс
к.Буланова• 03 августа 2024
Я навпаки завжди була з самсунгами. Взимку взяла айфон. На мою думку камера самсунгу була краща )
Як міряти?• 03 августа 2024
А самсунг с24 ультра ещё лучше!
Простецкая• 03 августа 2024
В Айфон краще(трохи трохи), тільки відео.По фото вони однакові.
З приводу селфі. Зайдіть і спробуйте в будь якому магазині. Я наприклад люблю щоб було видно кожен волосок, прибираю всі фільтри, люблю реальні фото. В мене Ultra.
Хата на мати• 03 августа 2024
Не знаю,у меня айфон 14 про Макс, у мужа Самсунг 24 ультра у дочери 23 ультра - ни за что не променяю мой айфон на Самсунг 🤷‍♀️
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляПростецкая
А можете будь ласка скинути приклади у портретному режимі ?Людей та будь які обʼєкти ?)Буду дуууууже вдячна 🌸
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Ой ,а можете пожалуйста если вам не будет сложно скинуть одинаковые фотографии сделанные на айфон и Самсунг ?)
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
А у користуванні Вам як ?Який більше подобається?
Приму в дар• 03 августа 2024
Є ж купа відео з порівняннями в різних режимах
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляПриму в дар
Я так колись купила 😄🫣Дякую .Хочеться почути відгуки від реальних людей з тривалим користуванням
Простецкая• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
В мене немає крім мене нікого в портретному режимі.Себе не хочу).
І тут ви не побачите якості, бо сайт пережимає фото, зменшує роздільну здатність. Подивіться обзори на Ютуб, або в інтернеті, де в описі викладені повні файли прикладів. Але краще все ж в будь який салон зайти, і себе пофоткати, якщо ви в великому місті.
Сижуревувшоке• 03 августа 2024
В мене s 24 ultra у дітей айфони 15pro/pro max, мені на приклад по зручності самсунг подобається більше , плюс екран великий дивлюсь фільми.
Хата на мати• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Сделаю но только ближе к вечеру , муж на работе . Есть только не одинаковые фото , первое муж делал второе мое
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляХата на мати
Спасибо огромное !!!!Буду ждать 🌸
когдадеЦкие• 03 августа 2024
Купила айфон про макс, жалію, бісить мене, плюс за самс. Я, по ходу, не яблучник.
к.Буланова• 03 августа 2024
Ну от з моїх фото..
Фото 1 айфон, фото 2 самсунг.
Фото 3 айфон, фото 4 самсунг.
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Ну от з моїх фото..
Фото 1 айфон, фото 2 самсунг.
Фото 3 айфон, фото 4 самсунг.
Спасибо Вам !!!!💕
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Спасибо Вам !!!!💕
Це з такого що майже те саме знімалось.
Я різні види з айфона і з самсунга, але ж якщо знімалось не одне й те саме.. не знаю чи допоможуть Вам такі фото )
Я ще веселку часто фоткаю ) то на айфоні вона більш бліда виходить, а на самсунгу більш яскрава ) ось перше фото з самсунгу, інші айфон
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Це з такого що майже те саме знімалось.
А по портретным ?Який на вашу думку краще ?)
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Я останнім часом сина не часто фоткаю, раніше частіше давався )) то ж саме з портретним навіть не знаю.. переглянула фото з зими і зараз.. ну я б не сказала що якийсь з телефонів в цьому плані крутіший. Самсунг трохи яскравіші кольори дає. Айфон трохи спокійніші.
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Знайшла вдома що можна сфоткати портретним )))
1 айфон, 2 самсунг. В налаштуваннях не лазила, клацнула просто з +- одного ракурсу
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Ви мене прям рятуєте !Дякую і ще раз мільйон дякую !💕
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Нема за що ) можу ще якось сфоткати, як треба ) але у мене для порівняння айфон 14 про та самсунг s21. У 24 самсунга повинні бути кращі фотки )
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Все більше тоді схиляюсь до самсунга 😄
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Все більше тоді схиляюсь до самсунга 😄
Ну буває ) я, скоріш за все, наступний телефон теж самсунг візьму. Якщо айфони не стануть кращі )
От фото, наче, гарне, але якось не те.. )
А Ви дивіться. Тут Вам ще фоток обіцяли )
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Мені дуже подобається айфон ,АЛЕ акумулятор це жесть 🥲
А з цими відключеннями ,що були ,то взагалі
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Просів сильно? Кажуть телефони не люблять коли їх часто на павербанках тримають для зарядки…
Хоча я Вам скажу, у мене що айфон, що самсунг однаково їдять заряд. Якщо при активному використанні то працює з 8 ранку (100%) до 14 приблизно (20%), заряджаю і до ночі далі юзаю.
Якщо лайт день для телефонів то з 8 ранку (100%) до 20-20.30 (15-20%) живуть ))
автор OlyaOlya95 • 03 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Якщо зранку 100%,то до 14 години напевно десь 10-15 залишиться 😄Я хочу ,щоб хоча б до вечора тримав
к.Буланова• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Тоді треба як мій чоловік - зранку телеграм пролистав, а далі все за компом (ну в вечері ще трохи в телефоні). То телефон заряджати може раз в 2 дні
Kukysya• 03 августа 2024
Ответ дляOlyaOlya95
Самсунг s24+