I am Tati• 03 августа 2024

Маркетинг чи менеджмент, що обрати

Привіт 🙋‍♀️
Потребую поради)
Я, велика дівчинка 36 років, вирішила отримати хоч якусь освіту, вступивши в цьому році у коледж , АЛЕ я не можу обрати одну з двох спеціальностей (( маркетинг наче перспективна сфера та цікава, але потребує креативного мислення, менеджмент, як на мене. Універсальна спеціальність)
Буду вдячна за будь-яку пораду 🌸
Результат:
вже голосів: 25
14 (56%) Маркетинг
11 (44%) Менеджмент
So_so• 03 августа 2024
А яка мета? Може щось практичне.
akarra• 03 августа 2024
Управление
Не важно чем
А ’реклама’ на любителя
Tivoli• 03 августа 2024
Я думаю, без разницы.
Все равно вас ничему актуальному не научат. Будет любой диплом и ладно
akarra• 03 августа 2024
Автор, если платно - идите лучше в психологи.
УгничТоня• 03 августа 2024
Я вчилась на маркетингу. Якщо у Вінниці, то не йдіть)) Якщо у Києві, то можна подумати. Але краще менеджмент, а потім в магістратурі на маркетинг перевестись, на суміжну спеціальність (якщо ще так можна).

Ви той маркетинг вивчите і самі, чи на курсах, там нема нічого складного, а якщо і є, то такого точно не вчать у ВУЗі.
автор I am Tati • 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
А яка мета? Може щось практичне.
Чесно, мета отримати освіту, бо без неї норм роботу я просто не можу знайти (
Вмію багато чого, навчаюсь швидко, але як чують про те що в мене середня освіта то дивляться як на якусь дивну) образливо трішки)
Tatyana_1975• 03 августа 2024
Ответ дляakarra
Ну так, зараз всі кому не лінь психологи.
автор I am Tati • 03 августа 2024
Ответ дляakarra
Дякую, мені подобається психологія, але поки обмежуюсь книжками))
УгничТоня• 03 августа 2024
Ответ дляI am Tati
М, то просто привід не брати на роботу чи щоб ви їх добивались, яи щоб платити менше. То такі айчари, робота у них така, торгуватись.
bespe4na_mavpa• 03 августа 2024
Ответ дляI am Tati
Вы пока закончите, уже 40лет будет, вряд ли вам интересно будет быть менеджером по продажам. А в маркетинг новичка 40-летнего тоже не хотят, проще девочками руководить. Выберите что-то такое, чтоб толк был, типа логопеда или учителя (репетитором работать), или парикмахером
автор I am Tati • 03 августа 2024
Ответ дляakarra
Управление
Не важно чем
А ’реклама’ на любителя
Дякую, також схиляюся до цього, але мабуть треба було почути пораду зі сторони)
автор I am Tati • 03 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так , це і зупиняє, що я закінчу в 40, через ці сумніви не вступила в тому році(( дякую за пораду, подумаю над цим
So_so• 03 августа 2024
Ответ дляI am Tati
Тогда берите менеджмент в самом простом вузе заочно.
AN_mel• 03 августа 2024
Я бы пошла на маркетинг. Т.к. менеджмент - это ни о чём. Я когда училась в НУХТе менеджмент - это была самая отстойная специальность из всех экономических. Там учились те, кто не смог поступить на другие специальности. И стоимость обучения там была самая низкая.
Any• 03 августа 2024
Що те, що те з рівнем ’коледж’ ні про що, тому куди беруть - туди і йдіть
Any• 03 августа 2024
Ответ дляУгничТоня

Яка магістратура, тут поки мова про рівень фмб, навіть не бакалавра, так розумію
Any• 03 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
+1 за щось більш практичне
УгничТоня• 03 августа 2024
Ответ дляAny
Ну з перспективою. Нє?
автор I am Tati • 04 августа 2024
Ответ дляAny
+1 за щось більш практичне
Я взагалі так і хотіла, вступити в університет на вчителя початкових класів або логопеда, в тому році на ці спеціальності було можливо вступити без нмт (ці спеціальності користувалися особливою підтримкою держави) я дивилась, що в цьому році має бути так само, тому і не пішла писати нмт, а вони взяли і відмінили , от і все, тепер обираю коледж та інші спеціальності ((
автор I am Tati • 04 августа 2024
Ответ дляУгничТоня
Ну з перспективою. Нє?
Так, звісно я б хотіла вступити в вуз після коледжу)
УгничТоня• 04 августа 2024
Ответ дляI am Tati
О, я спочатку прочитала що це вибір до ВУЗу, а не до коледжу.
Окей. У коледжі, як мені розказували дівчата, які до нас приєдналися з коледжа на 2му курсі до ВУЗа, більше знань практичних дають. Чи то залежить від викладачів 🤷‍♀️ та думаю що у коледжі простіше подають матеріал, і більше піклуються, ніж у ВУЗі.

Це ви ЗНО будете складати?
автор I am Tati • 04 августа 2024
Ответ дляУгничТоня

Це ви ЗНО будете складати?
Ну якщо захочу після коледжу поступити в універ, то так буду писати)
В сам коледж на контракт вступ по мотиваційному листу)
Any• 04 августа 2024
Ответ дляУгничТоня
Ну з перспективою. Нє?
Тут не все так просто - це ще двічі вступати, ЗНО/НМТ (залежно від того, під час війни чи вже після), а потім ще ЄВІ та фаховий. Ну, і це років через 2-4-5. Краще їсти цю рибу частинами й реалістично. На рівні ФМБ - це рівень десь офіс-менеджера і то, там хочуть часто бакалавра + вільна іноземна, тоді є перспектива отримати підвищення й лишитися далі. Те саме маркетинг - це асистент чи екзек, але екзеком у когось удвічі молодшого... Не певна, чи ризикнуть, на жаль, у нас ейджизм є, часом неусвідомлений.