КапитанльнаЯ• 03 августа 2024
Забавная ситуация со школы с фамилией. «Карма» спустя года
Когда я училась в школе у нас была одна девочка с фамилией Ивасенко, она была еще очень обидчивая и стукачка. И её дразнили как Ебасенко, помню, что это я придумала и мотаные подтянулись.
И прикол в том, что сейчас у меня фамилия Ивасенко. И такое бывает🤣🤣🤣
КапитанльнаЯ
• 03 августа 2024
Ответ дляTammy21
Тобто ви дійсно не розумієте. Ок, я поясню.
Ви в шкільні роки буліли дитину, скоріш за все колективно, дуже вірогідно, що на допомогу ій ніхто не прийшов. І зараз, будучи вже дорослою ви думаєте що це офігезно весело.
Я правда не знаю як потрібно жити, дорослішати щоб ... Ну, отак.
З чого ви взяли, що булили?
КапитанльнаЯ
• 03 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Тільки ментально хворому смішно
Ви психолог?
КошкинДом• 04 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Вас булили в детстве, так решили на советчице анонимно обозвать обидчицу🤣
То мабуть та сама івасєнко
КошкинДом• 04 августа 2024
Ответ дляTammy21
К вас фамілія івасєнко?
КошкинДом• 04 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Тільки ментально хворому смішно
Тільки шизофрєнікі діагнози роздають.
КошкинДом• 04 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Не могу. Если я спущусь, то весь мир, который держится на мне, просто рухнет.
Все в вашій голові
КошкинДом• 04 августа 2024
Ответ дляTammy21
Ви молодець. Не заморочуйтеся. Не треба забивати голівку складними сентенціями.
Правильно не треба вам оту голівку морочити. Хватіт вже за той розмір грудей переживати, а фамілію можете просто змінити.
КошкинДом• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Ви ж стебетесь, правда? Я якось давно настільки нерозумних не зустрічала, навіть тут де концентрація, часом, зашкалює.
Що ви все про себе та про себе. Заспойтеся вже. Нікому ваші пласкі груди і фамілія не цікава.
Ответ дляКошкинДом
Дякую. Я зрозуміла. Не знаю що у вас сталося на етапі розвитку, але сподіваюся, що нерозуміння не заважаю відчувати щастя. Хоча по коментам і не скажеш.
Бувайте
КошкинДом• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Бувайте
Дивіться за своїм розвитком. Бо оці висказування свого фе на форумі незнайомим людям, виглядає як великі комплекси у реальному житті. Слідкуйте за своїм моральним станом і не давайте оцінку іншим, якщо вас не просять про це.
Життє Бентежне• 09 августа 2024
Это как к нам пришла новенькая девочка Инна.
И мой сосед по парте Сашка дразнил ее Ин - на ( типа иди на..) Это класс 10 был
Потом он женился на девочке по имени Инна )
КапитанльнаЯ
• 20 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Гигигиги, типова яжемать на площадці з пивом смішно булили в школі дітей гигиги
До чого тут яжемать?
КапитанльнаЯ
• 20 августа 2024
Ответ дляTammy21
З вашого тексту і взяла.
Не уважно читали може