Продаю витрішки• 03 августа 2024
Вас пустив би одну чоловік на море?
Я дуже багато працюю з людьми і більше ніж по 200 годин на місяць, вирішила одна полетіти на море бо мені потрібне перезавантаження і тиша навіть цей побут мене вимотав, з початку війни ніде не була. Чоловік наче не проти, але інколи розказує а може ти знайшла там когось і т д, сьогодні розказав своїм батькам вони також обурені. Вся подорож повністю за мій рахунок, що кримінального я зробила? Подруг не маю, і інших з ким летіти та і бажання немає в останній час соціофобія наче, бісять люди
Роза в вазі• 03 августа 2024
Конечно. Он не эгоист. Я часто одна летаю на море. Ну нет у меня компании. Мужчин не выпускают понятное дело
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Да, уже года три летаю без мужа
Одна? Чи з компанією?
Дайте подумать• 03 августа 2024
О! Забула спитати свого. В мене колеги збираються через два тижні.
Железобетон• 03 августа 2024
Звісно, відпустив би. Але я сама б не полетіла, бо боюсь. Мені треба з кимось, з віком така боягузка стала 😂
Кукарачка• 03 августа 2024
Когда впервые поехала сама, была так доведена двумя декретами подряд, что все молчали. Попробовал бы хоть кто-то что-то пикнуть! Оставила двух малявок и умотала. Совесть ни на секунду не подняла голову.
Едьте и отдыхайте.
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляЖелезобетон
Я також боюсь, але мені вже тут дах зносить треба спокій і море)
Екатерина27• 03 августа 2024
Почему нет? Я правда совсем одна еще не летала. А вот с подругой или с детьми вполне нормально ездили. Совсем одной мне было бы не комфортно.
Роза в вазі• 03 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Не бойтесь) вы ж в Европу куда-то на море хотите?
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Так Іспанія
Железобетон• 03 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Тоді тільки вперед!
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Да, отпускает спокойно. Сам от меня отдыхает тоже))
Я йому також кажу відпочинеш друзів покличеш
Роза в вазі• 03 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Так Іспанія
В Испании норм. Я была в Барселоне и Тенерифе одна. Вот в мусульманские страны одна бы действительно побоялась ехать.
Смайлик• 03 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ему надо ещё обдумать позитивные стороны))
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я впевнена що там багато українців навіть оператор мені сказав, що з кимось познайомлюсь
Мрію про пончик• 03 августа 2024
Ответ дляПланшетница
Невпевнений в собі дурачок у вас, ще й мамці пожалівся, фу
Да, плохой звоночек
Роза в вазі• 03 августа 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Украинцев везде много, но так чтоб очень часто слышала нашу речь, то нет. Кстати, в Барселоне русни хватает, к сожалению. На Тенерифе меньше намного. Наших очень много в Харватии отдыхает
Продаю витрішки
• 03 августа 2024
Ответ дляМрію про пончик
Да, плохой звоночек
В шлюбі три роки(
Лукава_Кiшка• 03 августа 2024
Ваш чоловік не чоловік.бо
1.пожалівся батькам, це говорить про його незрілість і невміння вирішувати проблеми і питання з вами.
2.він ніфіга не оплачує. Отже, він чоловік лиш на папері а сам неспроможний ні на що.
Отже, в таких і не питають дозволу.бо по факту чоловіка в вас нема. Ви САМА. Таких ставлять перед фактом і не питають ні дозволів, ні думки. . А от у нього є батьки, яким він побіг жалітися.
Гидотний чоловік.таких не люблю і такого покинула. За кодним чихом жалівся мамуні.
Ви як кобила пашете і ще змушені прислуховуватися до неспроможного чоловіка.це треш. Його справа мовчати і лиш слухати.
Мишка-шалунишка• 03 августа 2024
була сама в Чорногорії, бо чоловіку відпустку не дали, наполіг, щоб я поїхала
Редисочка• 03 августа 2024
Кожного року сама кудись їду. Саме відпочинок від роботи, дітей, чоловіка. Мій тільки за. От зараз в роздумах куди поїхати.
ДваДваВісім• 03 августа 2024
Я летаю минимум один раз в год встретиться с подругами. ( мы все живем в разных мира). Муж никогда не против
Умничка-помощничка• 03 августа 2024
Я не спрашиваю разрешения. Ставлю перед фактом. Ездила и на море с подружками, и к куме в Европу, и вдвоем с ребенком на отдых. Все поездки за мой счёт.