Невісточка ж• 03 августа 2024
Дочка не прошла на бюджет
Два года ходила к репетиторам, со специальностью определилась еще в 10 классе, балл 177
Хотела в юридический университет, не прошла по баллам . Мы ВПО, на съем квартиры уходит хорошая часть моей зп, муж остался в родном городе, после начала войны предприятие где он работал закрылось, перебивается подработками, на его материальную помощь не рассчитываю
Материально потянуть университет мне одной будет очень тяжело, прийдется сильно экономить и отказываться от многих вещей и услуг
Дочка очень хочет учиться по этой специальности. Сегодня целый день проплакала. Рекомендация на бюджет не пришла
Я стою перед выбором либо разрушить мечту дочки, либо жить от зп до зп, во многом себе отказывая
Результат:
вже голосів:
558 (70.9%)
Подаваться на контракт
122 (15.5%)
Не поступать
107 (13.6%)
Свой вариант
Светка-пипетка• 03 августа 2024
Ответ дляНевісточка ж
Каким образом? Я уже несколько раз писала, что мой ребенок хотел именно в этот вуз. Я поступала, когда зно еще не было в помине и едбо тоже. Я во всей этой системе не разбираюсь
А вот это ваш большой косяк. Пусть не вы, но дочь обязана была досконально разобраться.
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Т.е. медалистов, заваливших ЗНО вы никогда не встречали? А они есть. Но тогда они и медали могли лишиться. После отмены ДПА НМТ можно завалить, но при этом все равно получить свою золотую медаль. Правда такая ’золотистость’ элементарно проверяется по системе, но не все ж будут проверять, а что ребенок с медалью закончил можно всем рассказать.
нет, не встречала ни одного медалиста сдавшего тесты менее чем на 190 баллов
Слухи-руки не распускаю• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Чтоб поступить надо было на 200 балов сдать?
Треба було або на 190 здати, або подати на іншу спеціальність
Сусідка зверху• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я заранее нельзя узнать какой проходной бал?
Ответ дляпу_пугренчик
Оф. джерелах від прохідний
Мінімальний прохідний бал для вступу на медичні спеціальності - 150 балів з кожного
Точно офіційні джерела? Які?
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
надо было сдать на проходной балл
с результатом в 177 даже мечтать о бюджете в престижном вузе это банальная глупость
АяВсёЗнаю• 03 августа 2024
Ответ дляБритоножка
В телеграм, є куча рекрутингових фірм , наприклад
Це безкоштовні вакансії , для тих хто вже в Нідерландах. Без житла
Таких груп куча
А жить, где они с дочкой будут? Чтобы заработать и привезти 20 тыс, это нужно чтобы в месяц у них на двоих было 4000 чистыми, чтобы аренду, еду, транспорт оплатить и 1500-2000 в месяц отложить, для ’отвоза’
Посмотрела вакансии - брутто 13-14 евро при 40 часовой занятости - 2240 евро. Минус налоги и будет сколько? 1700 в лучшем случае.
Плюс, неизвестно, насколько эти вакансии реальны. В одних темах стонут - нет работы, в других рассказывают, как без языка, изи, нашабашить двадцатку за год
Ответ дляСусідка зверху
Ні
из желе я• 03 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
так медали во многих школах за красивые глазки и вовремя занесенные директору/завучу/учителям бабосики выдают
Сусідка зверху• 03 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
надо было сдать на проходной балл
Ну это ж зно 177,то есть когда подаёшь документы то можно знать пройдешь или нет?
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляСветка-пипетка
дочь обязана была подготовиться, а разобраться должна была мама
Крем для арбуза• 03 августа 2024
Ответ дляНевісточка ж
В школе хорошо училась, очень старательная девочка, помимо репетиторов сама смотрела видео для подготовки к НМТ
Я считаю, что 177 это очень не плохой балл, действительно баллы для поступления на бюджет завышены
Я б зробила так:
Цей рік ви нікуди не вступаєте. Разом з донькою їдете вдвох за кордон, он за Данію тут писали, умови непогані. Там або ви працюєте - донька інтенсивно вчить мову, або вдвох вчите мову і отримуєте допомогу.
За рік ви трохи зекономите грошей для навчання і головне визначитеся що робити далі. По-перше, донька може передумати. По-друге, може так статися, що вона піде вчитися за кордоном, але для цього треба пахать.
Юрист в Україні трохи смішно. Для цього треба бути або дитиною юриста, або жінкою успішного чоловіка, який профінансує кар´єру жінки. Ким реально працюють випускники юрфаків? Я маю троє таких знайомих, жоден не працює за спеціальністю. Щоб працювати нотаріусом треба грошей багато вкласти, щоб відкрити кабінет. У вас їх немає. Про адвокатуру модна забути, там грошей ще більше. Помічником судді за мінімалку?В поліцію? Чи варто для цього 5 років вчитися? Дитина в силу віку цього ще не розуміє.
Чого не треба робити: йти ’куди беруть’, аби було. Краще рік пропустити і визначитися остаточно. В моєму оточенні двоє дітей після першого курсу бюджету і стипендії кинули універ і вступали у інший. Третьому не дозволили батьки, зараз вони шкодують. Тому краще все обдумати.
Не вірте у казки ’переведіть на бюджет’. Вас точно не переведуть. По-перше, переводять ’потрібних’ людей, а по-друге, у вашої дитини низький бал порівняно з однокурсниками, тому є шанс, що будуть об´єктивно більш успішні і достойні. Тому на це я б точно не розраховувала б.
Светка-пипетка• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Якщо універ таке буде пропонувати. Це працює виключно у коледжей при універах. І там ще великі питання щодо бюджету.
Не виключно, але так,пропозицій на основі НРК5 набагато менше, ніж на основі ПЗСО
#Пойду_кгадалке• 03 августа 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Мне не дали ВО
Тоже денег не было
Я работать пошла, через 5 лет пошла учиться на заочно уюе на свои заработанные
Но! Обида на родителей глубоко засела
У меня сын растет, я бы прислушалась к его желаниям..
Все таки никто кроме нас не даст им ничего
А образование мы обязаны им дать я считаю
Тоже денег не было
Но! Обида на родителей глубоко засела
У мене так: поступила на бюджет в медучилище. Горіла цією професією, мріяла поступити, закінчила з червоним дипломом! Але в ті часи інтернету не було, розпитати нікого було, а мені хотілося саме в Харків в мед на лікаря. Звісно ж, самий корумпований заклад як і юракадемія. А ще й в ті часи були екзамени, які могли розцінити як завгодно. На контракт було занадто дорого. Я поплакала, мене всі медики навколо заспокоювали (працювала в Харкові за освітою) типу, на наступний рік піди, тобі і так дуже повезло, бо всі три екзамена здала (переважна більшість вилітала після першого, або більш везучі після другого). Контракт був для батьків надто дорого. Соплі витерла і вирішила, почну з наступного навчального року..... Так і не почала, зустріла майбутнього чоловіка, який мене перевіз в інше місто, там я поступила в місцевий вуз на бюджет, куди вистачило моїх знань (біологія). І оглядаючись назад і аналізуючи, розумію, як мені повезло і мене Бог відвів! Зараз в мої 45 в мене кар´єра, зарплата вища ніж у моїх одногрупників з медучилища, які стали лікарями (до речі, всі навчалися на контракті).
Ще й вдобавок, я навчалася на бюджеті, отримувала стипендію і працювала (за першим фахом чергування за гнучким графіком). Суміщати змогла завдяки не складному навчанню, бо ті ж мед чи юракадкмія точно були важкими в навчанні.
Якось так. Тому як в прислів´ї: що Бог не робить, все до найкращого. Дякую, що мене тоді відвернуло.
Ms. Iphone• 03 августа 2024
Автор, це печалька, звісно. Але я поділюсь своєю історією. Моя двоюрідна сестра теж хотіла дуже в один вуз у Львові на класну спеціальність і не пройшла на бюджет, проте пройшла у інший на бюджет , теж подобається спеціальність, але та була в пріорітеті. І вона обрала йти на бюджет. Окрім того, щоб самій себе максимально утримувати пішла працювати (кав*ярня). У тій сім*ї просто проблема гірша - її рідний брат захворів на онкологію і там просто акценти змінились. Батьки допомагають їй, але вона старається максимально. Тому тут треба подумати добре. Пропрацювати рік тут пропонують...а можливо підробіток на літо пробувати ? І в подальшому якийсь підробіток знайти? Все залежить від міста. Нехай щастить
месяцкие• 03 августа 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ярослава Мудрого Харьков. Подала 5 заявок на бюджет, на разные факультеты, не одной рекомендации на бюджет
Омг какой Харьков в такое время???(((( люди, вы с Луны?(((( бедная девочка с такими родителями.. почему на зу не подаввлись, в Киев, да куча других мест????
пу_пугренчик• 03 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Точно офіційні джерела? Які?
Сайт Міністерства охорони здоров´я
#Пойду_кгадалке• 03 августа 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Наявність освіти не дорівнює мрії про майбутнє. Купа юристів за освітою не працюють за фахом
В мене масажист, юрист за освітою. В Одесі навчався
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
можно было посмотреть результаты прошлых лет, проверить какое количество бюджетных мест в этом году и оценить свои шансы, но это слишком сложно, вот точно бюджет не для всех, потому что для бюджета требуется определенный уровень интеллектуального развития
Надежда наш компас• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
Відразу ні
Бо ви не знаєте з якими балами подаються інші
На основі статистики і формуються прохідні бали на бюджет на ту чи іншу спеціальність
Можна тільки подивитися бали за минулий рік, але вони не показник
Невісточка ж
• 03 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Авторе, реально який дохід і скільки житло? Бо тут і стотищ для когось дрібниці
14 тыс чистыми, 7 тыс жилье + коммунальные услуги
Ответ дляпу_пугренчик
Сайт Міністерства охорони здоров´я
Хахаха
Куда ж без меня• 03 августа 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Оф. джерелах від прохідний
То гіпотетично, я ж про реальний.
Більше цікавить чи автор бреше про 177 чи дитина їй так сказала. Бо є різниця 177 і конкурсний 189
Светка-пипетка• 03 августа 2024
Ответ дляБез комплексів
та какая лоторея, знания есть - проходишь, нету - не проходишь. Это сказочки))
Знания основное, но поступление у нас проходит не по знаниям, а по баллам
Куплю орехи• 03 августа 2024
Ответ дляиз желе я
мы не говорим о фейках, мы говорим о реальных медалях
Ответ дляКуплю орехи
І то був би лише приблизний прогноз, точно розрахувати неможливо
пу_пугренчик• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
А що це дасть?
Куда ж без меня• 03 августа 2024
Ответ дляСусідка зверху
За результатами минулого року б не пройшла. В усьому році зразу написали, що місць буде набагато менше
Ответ дляКуда ж без меня
То гіпотетично, я ж про реальний.
А що ще може бути 177 як не КБ?