Инста_Богиня• 04 августа 2024

Не могут найти причину повышения билирубин

Скачки білірубіну прямого і непрямого з певними симптоми,тричі стаціонар ніякого діагнозу. Останній раз в обласній лікарні легла з білірубіном 47,там підвищився до 52,на момент виписки упав до 17. Здавала за призначенням ЗАК,ЗАС, біохімічний аналіз і печінкові проби, аналіз крові на антитіла до паразитів, загальний IGg,ANA, AMA-M2,на церулоплазмін,все добре, сказали патології печінки немає. На питання щодо синдрому Жільбера,лікуючий лікар гастроентеролог і інший ще гастроентеролог сказали що при Жільбера білірубін при загостренні максимум до 80 і не схоже на синдром Жільбера,у мене до цього був 171. Поставили під підозру гемолітичну анемію,наравили на консультацію до гематолога. На той момент білірубін впав уже. Гематолог послухав скарги,глянув на попередні аналізи які робились,спитав чи було зниження/падіння гемоглобіну останнім часом,відповіла що ні, гемоглобін був у нормі. Лікар гематолог сказав що якщо не було,то тоді це не гемолітична анемія,і відправив назад до гастроентеролога. Мене знову виписали без діагнозу. У кого було подібне,де вже шукати причину,бо щось зайшло в глухий кут
Королева ганделику• 04 августа 2024
так а что мы лечим...??? анализы или самочувствие и изменение жизни в худшую сторону
вАлнуюся сильнА• 04 августа 2024
Синдром Жильбера підтверджується чи заперечується АНАЛІЗОМ, а не якимись дивними висновками. Ваші лікарі ще б на ромашках погадали щодо синдрому Жильбера🤦
Це по-перше.
По-друге, окрім синдрому Жильбера є інші синдроми. А ще аутоімунні захворювання. В гуглі шукайте, як їх виявляють. Одразу скажу, не просто оглядом лікаря і його словами ’та ну нє, нема у вас такого’. А по-іншому.
Узі печінки та жовчного вам робили? Эластографію печінки?
автор Инста_Богиня • 04 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Взагалі самопочуття, взагалі високий рівень білірубіну дає інтоксикацію іарлив на організм. Чи ви думаєте що що з високим білірубіном людина почуває себе чудово і нічого не турбує
автор Инста_Богиня • 04 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Це по-перше.
Узд так робили,нічого такого немає сказали що варіант норми. Еластографію лікар який робить,на том момент коли я лежала в стаціонарі захворів, тому не зробили. На гепатити В і С перевірили лише швидкими тестами, сказали що їх достатньо. Можливо треба перепровірити методом ПЛР чи ІФА. Я знаю що на Жільбера є аналіз,коли була можливість перевірити, мені призначали інші платні аналізи, тепер я фінансово не можу вже перевірити і руки опускаються бо куди не зверталася нічого не знають, сімейний лікар взагалі як на загадку дивиться і не знає що робити
вАлнуюся сильнА• 04 августа 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Гепатити перевірте тільки ПЦРом. Швидкий тест дає хибні результати.
вАлнуюся сильнА• 04 августа 2024
УЗД тільки печінки? Жовчний дивилися?
автор Инста_Богиня • 04 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую,я так і планую,бо всі ці припущення які роблять толку ніякого,ні один лікар не сказав що треба на гепатити перевірити окрім швидких тестів,що напевно треба було найперше зробити
автор Инста_Богиня • 04 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
УЗД тільки печінки? Жовчний дивилися?
Печінку, жовчний селезінку дивилися. У заключення ехоознаки загину шийки жовчного міхура з незначним застоєм жовчі в жовчному міхурі. Помірно виражені дифузні зміни паренхіми печінки,косвенні ознаки хронічного гастродуоденіту