Тумба-юмба• 04 августа 2024
вагітність чи ні?
відразу прошу вийти «експертів» які будуть писати, що це все я сама собі вигадала і вагітності немає)
питання до дівчаток, які з таким стикалися🙂
у мене 32 день циклу, цикл не дуже стабільний, але в середньому десь 30-35 днів
з 31 дня циклу почало тягнути живіт, 2 дні тягнув прям постійно без перестанку і навіть іноді тягнуло в почках, і також в яєчнику
сьогодні просто тягне, але наче потугами
також почали набрякати і боліти груди
нудота трохи зʼявилась
і дуже посилився нюх
температура тримається вже декілька днів
тести показують бліду смужку
до цього робила вже дуже багато тестів і ніколи не було такого як зараз
смужки дуууже бліді, але вони є якщо придивлятись
бо знаю якшо їх немає то їх немає зовсім))
вчора вдень робила тест з чутливістю 10, то зʼявилась смужка але вже трохи яскравіша чим інші
а сьогодні знову геть ледь помітні
в кого була така ситуація і чим закінчилась?
поради про здати аналіз на хгч не треба😅
просто питання для дівчат в яких було теж саме🫶🏽
також почали набрякати і боліти груди
нудота трохи зʼявилась
і дуже посилився нюх
тести показують бліду смужку
а сьогодні знову геть ледь помітні
Анастасия2008• 05 августа 2024
Доброго вечора, здайте аналіз ХГЧ.я бачу у вас хорошу другу полоску)я зробила аналіз за 6 днів до КД)
Я так розумію що цей сайт зроблений для того щоб люди могли попросить допомоги у інших,поділитись своїм історіями,але бувають такі що топлять людей які прохають допомоги