Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Атланта• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Вы о чем вообще, при чем тут Черное море,вам кажется,что если во Франции богослужение и обучение в университете были на латыни,то никакого французского языка не существовало? Вернее языков провинций?
Да хоть и существовали, почему бы и нет? Однако остался грубо говоря только один, остальные умерли. У нас украинцы- люди трехъязычные. Есть украинский, русский и суржик. Не считая венгров и крымских татар. Вот пусть выживает естественным образом тот язык или мова, которая сильнее. Не нужно насаждать нам то, с чем мы не согласны. Пусть все происходит естественным образом.

Mtatjana• 04 августа 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
І від Києва відійшли, бо Київ перейшов на українську. Так?
А Херсон взагалі, під окупацією на українську перейшов, тому і пішли з Херсона
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Це взагалі ніяк не пов’язано, нагадує мені граматичні срачі - «краще писати з помилками, ніж бути поганою людиною», а це взагалі про різне
Так поясніть мені те: чому жителі ЗУ, де немає навіть тривог, не те, що обстрілів - робили за програмами в ЄС, здавши своє житло за хмару грошей своїм же? Добре махати прапорами України, так?
Якого хріна всі докопалися до одеситів, які рятували Миколаїв, їздили під обстріли в Херсон і всім містом рятували і людей, і тварин, яких привезли після підриву Каховської ГЕС?
Оксана-004e• 04 августа 2024
Ответ дляVeronika_100k
Нет, конечно. Но почему бы нам всем не пересраться в это прекрасное воскресное утро? Не накидать 💩 на вентилятор?
Отож, разделяй и влавствуй. С минитгов же надо внимание переключить на выехавших и русскоговорящих
Оксана-004e• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Якби вся Україна на ній говорила, війна могла б і не початись з України
Это в мврафоне сказали? То есть то нарид виноват
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Багато чого роблю на відміну від вас, Ви хочаб своє б мислення поміняли, Почніть цікавитися історією України також і росії можете переглянути але джерела відповіді вибирайте а не москальськи але ви можете тільки скакати відстоюючи свій гнилий руський
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Нормальные процессы это не клоуна на трон сажать. Вы бы к клоуну и зуб лечить не пошли, а управлять страной с оккупированными территориями - это пожалуйста, Вова сможет, не сложнее чем членом на рояле играть. Закономерный результат.
А можна перелік президентів, за яких ви голосували за роки незалежності?

Оксана-004e• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
Ой та всьо, західні регіони - правильні українці, і путін не пішов туди, бо боїться
Дуже правильні та патріотичні, такі, що своїм же українцям здавали хрущі за 30 тис в місяць, коли біда у тих сталась, такі, що перші в чергах на кордоні стояли на початку війни, та і зараз за кордоном, куди не глянь - у номери АО та ВС.
А ми всі - погані та неправильні українці. Вам краще?
А теперь боятся что домой с пособий попрут
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
с Белоруссии? ну где еще на русском говорят
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Жителя их Ростовской области, Таганрог в частности от разговора одессита не отличат
Відрізняють... одесити по-іншому кажуть - у нас говірка специфічна. Пов´язана з осілістю євреїв у цьому регіоні.
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
А ви їм досі вірите? Вони і Бучу фейком називають, і підвали на окупованих заперечують
Про Бучу, чтобьі более правдоподобно звучало,кацапьі теперь говорят, что там же бьіли боевіе действия, то жертвьі обязательно будут
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
ну вот и вылезло :( Обвинение. Оскорбления. И что с того, что они на украинском, если вы такой человек оказались....
пуйло нападает потому что хочет отхапать территории. Всё.
Ваша злость направлена на ваш же народ, а не на агрессора. Наверное потому что пуйло наказать вы не можете, а русскоязычных украинцев достать легко.
Я теж можу на будь-який пост ваш поскаржитись і його видалять, але суті того не міняє
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Вы что-то странное в своем университете изучали,ведь русскоязычные современные территории во времена летописца были дикой степью. А как раз в украиноязычных древних городах говорят на украинском
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляmaryana01
Чому війська не пішли на захід України?
Бо не змогли б вони підкорити повністю україномовне населення з чіткою українською ідентифікацією. А от з такими людьми з розмитою позицією, та ще й узкогаварящими їм миле діло співпрацювати. Тому, чекайте колись прийдуть спасати ваших онуків, ви же братья...
Откуда им идти на Запад?
Вы хоть иногда карту военных действий открываете?
Не пошли только потому что не дал Киев, вся восточная и Южная часть страны, защищая ваши задницы. А не потому что вы на мове розмовляєте. Если бы не устоял юг и восток, то и от Киева отогнать не смогли бы, а идти сразу на все части страны, включая запад кишка тонка, а только на Запад смысла нет, т.к далеко от них. И вчили б ви вже не мову зараз. Не приписывайте заслуги военных ( независимо от того на каком языке они говорят и с какой части Украины они родом) себе. Если ваш вклад только говорити українською та кричати ’мова має значення’ и жить на Западе страны, то вы разводите мовний срач и на этом ваш патриотизм заканчивается.
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Ви точно українка????
Припиніть дивитися Марафон і на 3-му році війни вже пора зняти рожеві окуляри.
Нам не виграти цю війну - ніким воювати
Подивіться, хоча б цей сайт - тут про перемогу кричать ті, хто або за кордоном із чоловіками, або в кого мужики під спідницею сидять...
Із дружинами військових поспілкуйтеся - вони вам розкажуть весь розмах...
vasilek5050• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
путя там не отримав би підтримки, тому йому не було сенсу туди сунутися.
Відносно патріотичності людей із західних областей, то вони, дійсно, патріоти. Мене, яка втікала від окупації, безкоштовно поселили львів´яни в свою квартиру, за що я їм безмежно вдячна. Львів´яни наймилосердніші люди, люблю їх❤️
akarra• 04 августа 2024
да будет мовносрач ))
уже и анонимов сняли ))
нет, мне не противно
противно, когда такие пОтреоты пишут ’іскусвєнно’, ’больні’, потрудились’, ’причина’
и т.д.
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Тема нагадує поведінку українських водіїв патріотів, які тихенько ховають червоно-чорні прапори при вїзді в Польщу.

Як треба буде гроші за кордоном заробляти, то російську рекрутерів і керівників будуть чудово розуміти і гидко не буде.
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляАтланта
Що ви мелете 🤦‍♀️

owl62• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Нам не виграти цю війну - ніким воювати
Потрібно йти під Верховну Раду з плакатом ’Вимагаем перемовин’?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Удалено администрацией...
Mtatjana• 04 августа 2024
Ответ дляvasilek5050
Це круто, що у вас такий досвід
Ми теж втікали від окупації, і з усього кола знайомих та друзів, які шукали прихисток у західних областях, безкоштовно чи хоча б за ринкову вартість, заселили лише 2 родини на пару місяців
Так, я знаю, що були випадки, коли і допомагали, і за нормальні кошти квартири здавали, але більшість все ж мали інший досвід

А щодо підтримки путіна - ну в Херсоні від її теж не отримав, і шо?
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляОксана-004e
Досить той марафон тягати в кожній темі, ніхто його не дивиться десь з березня 2022-го
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
никто и не ныл. это автору походу не с кем общаться вот она и разнылась.
и не забывайте что вы сейчас переписываетесь, т.е. есть время подумать. А в разговорной речи этого времени нет. И нужен собеседник, у которого большой словарный запас и знание двух языков на очень хорошем уровне. Иначе удовольствия от общения не будет.
Я не соромлюсь своєї позиції у реальному житті і також вступаю полеміку зі всіма руськогщім які відповідають мені на руському, Також працюю у відповідній сфері. Дуже добре знайома з історією України і можу відстоювати українську позицію
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляowl62
Потрібно, щоб ті, хто має первинні статеві ознаки чоловіка - стояли ВСІ, а не частково.
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Расскажите мне,у нас такой жлобский акцент,но вы не жили в Таганроге на практике,за шесть недель никто не отличил. Юг рф тоже подвержен украинскому влиянию.
vasilek5050• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
Це круто, що у вас такий досвід

Я говорю про львів´ян зі свого особистого досвіду. Вони найкращі🩵💛
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Я прифігела, коли дізналася, що його дивляться і багато хто)
Mtatjana• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Та ладно, невже його ще дивляться? Це капець
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляvasilek5050
Да насрать ему на поддержку,население можно запугать и заставить,в конце концов элементарно вывезти