Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Did Panas• 04 августа 2024
Мовне питання не піднімалось би на даний момент знову і знову, якби наші перші президенти менше носилися б із російською мовою. У 1991 треба було з самого початку все ’рубанути’ і всі шкільні заклади, вузи, дитсадки зробити україномовними. Так, були б незадоволені. Так, особливо вперті розмовляли б російською. Але однозначно частина перейшла б і на українську мову.

Шановні, чекаю на 100шт рука/лице

symbol• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
с Белоруссии? ну где еще на русском говорят
З того, хто слабше і де не очікували б супротиву
Так, міг і Білорусь (ця країна поки що так називається) показово приєднати
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
Та ладно, невже його ще дивляться? Це капець
А як же знати про що там розповідають?
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Расскажите мне,у нас такой жлобский акцент,но вы не жили в Таганроге на практике,за шесть недель никто не отличил. Юг рф тоже подвержен украинскому влиянию.
По работе очень много лет назад была во многих городах кацапии- везде выделялась и везде обращали внимание))
Mtatjana• 04 августа 2024
Ответ дляowl62
А як же знати про що там розповідають?
Воно ж мізки плавить))
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Припиніть дивитися Марафон і на 3-му році війни вже пора зняти рожеві окуляри.
Нам не виграти цю війну - ніким воювати
Подивіться, хоча б цей сайт - тут про перемогу кричать ті, хто або за кордоном із чоловіками, або в кого мужики під спідницею сидять...
Із дружинами військових поспілкуйтеся - вони вам розкажуть весь розмах...
100 %
Достаточно посмотреть как зп у их военных и сразу ясно, что взять мы не сможет ни количеством, ни оружием..
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляDid Panas

Шановні, чекаю на 100шт рука/лице
Зараз в Польщі з´явилось багато українських шкіл. Якщо колись ці школи примусово поляки позакривають, то це так само буде добре?

Peres Lal• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
А можна перелік президентів, за яких ви голосували за роки незалежності?
За Януковича голосовал. И при нем жил нормально, работал, детей ростил, планы на жизнь строил, жил у себя дома, без войн и блекаутов. А как нужно было? Сейчас лучше?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Я не соромлюсь своєї позиції у реальному житті і також вступаю полеміку зі всіма руськогщім які відповідають мені на руському, Також працюю у відповідній сфері. Дуже добре знайома з історією України і можу відстоювати українську позицію
ой где вы работаете,давайте я вас наберу и вы меня жизни научите)) так и нтересно вступить в полемику)
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Потрібно, щоб ті, хто має первинні статеві ознаки чоловіка - стояли ВСІ, а не частково.
А для ВСІХ є достатня кількість зброї, спорядження їжі? Можливості навчитись керувати тією зброєю?
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Ви точно українка????
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3580930

тадам!
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Що ви там таке цікави мені написали, я навіть не встигла прочитати і вже видалили
Веточка сакуры67• 04 августа 2024
Ответ дляDid Panas

Шановні, чекаю на 100шт рука/лице
Все ж боялись избирателей потерять, вот и пытались и нашим и вашим. Не помню, чтобы наше проукраинские кандидаты такое предлагали. А рубануть надо было и флот в Крыму и Лавру, все что касается России.
Did Panas• 04 августа 2024
Ответ дляYOzhik v tumane
Поляки нехай самі вирішують у своїй країні. І так, вони мають повне право їх позакривати.
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Багато чого роблю на відміну від вас, Ви хочаб своє б мислення поміняли, Почніть цікавитися історією України також і росії можете переглянути але джерела відповіді вибирайте а не москальськи але ви можете тільки скакати відстоюючи свій гнилий руський
Я вам больше скажу, откройте иностранные джерела и увидите третью версию. Вы действительно верите,что у нас или у них( или вообще где либо) честно написана история, а не переписана как удобно в тот или иной период?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
в Ростовской области были? я ж не про всю кацапию
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляMtatjana
Воно ж мізки плавить))
Так не приймайте близько до серця, це не абсолютна істина, а робота журналістів.
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляowl62
Всего достаточно..
и кормят нормально.
людей не хватает,даже на тыловые должности, которые в связке с 0.
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляDid Panas

Шановні, чекаю на 100шт рука/лице
Абсолютно згодна, як в країнах Балтії, з обмеженням в правах

JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
и ваш тоже до 22-го)
т.е. примерно все время вашего существования на Советчице)
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Потрібно було за януковичем тікати чого ж ви досі тут?
Genau• 04 августа 2024
Нет
Веточка сакуры67• 04 августа 2024
Ответ дляvasilek5050
путя там не отримав би підтримки, тому йому не було сенсу туди сунутися.
Відносно патріотичності людей із західних областей, то вони, дійсно, патріоти. Мене, яка втікала від окупації, безкоштовно поселили львів´яни в свою квартиру, за що я їм безмежно вдячна. Львів´яни наймилосердніші люди, люблю їх❤️
Конечно, он не сунув именно из-за патриотов, а не из-за того, что это хер знает где от его границы.
Doroteya• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
только в Батайске..
maryana01• 04 августа 2024
Ответ дляФернанда
ага, то есть секрет мира в Украине очень прост-разговаривать только на украинском, да? Если все перейдут на украинский, то пуйло откажется от своих целей, амбиций и не попрет больше к нам? Мы ему, резко станем не интересны ,в плане захвата нашей страны?
Саме так!
symbol• 04 августа 2024
Ответ дляPeres Lal
Ну своїм вибором ви і заклали підвалини того, що відбувається зараз, вітаю
Peres Lal• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Границы мужчинам закрыты. В свободной, демократической, независимой Украине. Представляете? При яныке нормально жил, зачем уезжать было?
YOzhik v tumane• 04 августа 2024
Ответ дляDid Panas
Звісно. Так поляки самі мають право вирішувати з зерном і іншими товарами. Але чому стільки верску тоді було, коли поляки не пускали українські товари?
owl62• 04 августа 2024
Ответ дляDoroteya
Всего достаточно..
и кормят нормально.
Правильно, зараз мобілізували не всіх , як Ви пишите за статевими ознаками, тому і вистачає
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
и ваш тоже до 22-го)
Я на цьому форми з 2012р.