Евга-9246• 04 августа 2024

Як перевести долари за кордон?

З гривневої карти не можна. На свою єврову з гривневої теж не дає
Tori1602• 04 августа 2024
А чому на свою валютну не дає? Це як покупка валюти. Я переводжу без проблем. А от, якщо треба саме валюту на картку іншого європейського банку, то я переводила через трансфер гоу.
Tori1602• 04 августа 2024
І ще додам, якщо з гривневої на валютну переводити, то є ліміт. Приблизно 1200. Можливо ви більше переводити? Який банк?
akarra• 04 августа 2024
в лифчике и трусах
akarra• 04 августа 2024
Ответ дляTori1602
если евровая карта ин банка - то конечно не даст
автор Евга-9246 • 04 августа 2024
Ответ дляTori1602
Так, іншого банку
Tori1602• 04 августа 2024
Ответ дляЕвга-9246
Так, іншого банку
Тоді через трансфер гоу чи інші подібні сервіси.
Апель-синка• 04 августа 2024
Так а какая сумма? и кому перевести, третьему лицу, родственнику 1 степени родства, или дальнему родственнику?
english book• 04 августа 2024
Кому переводити?Родичу?
Чи вивезти готівку?
На яку картку, українську чи іноземну?
english book• 04 августа 2024
Можна вивозити готівкою до 10000 без декларації на одну людину. В Моно, Приваті можна переводити родичу на картку(потрібно підтвердження в чаті, або у відділенні(свідоцтво про шлюб, про народження)).
Можна в своєму банку завести валютну картку і з нею їхати.
Все залежить від ваших цілей, що ви будете з тими грошима робити. Витрачати, в іноземний банк класти, купувати житло, або перевести все в готівку за кордоном.
Victory23• 04 августа 2024
Ответ дляЕвга-9246
Так, іншого банку
Bestchange,криптой через Binance
Victory23• 04 августа 2024
https://t.me/obmen_la_ca
Через обменку👆
Incanto77• 04 августа 2024
Ответ дляenglish book
Можна, будь ласка, детальніше кому потрібне підтвердження? Я перевожу регулярно дитині на закордонну картку без будь-яких чатів і сканів документів. Ліміти місячні є, тільки тому обмежуємось певною сумою.
english book• 04 августа 2024
Ответ дляIncanto77
Як ви переводите, то вам непотрібно.
Мається на увазі перекази з вашої картки Приват, на картку Приват дитини чи іншого члена родини.
Або з Моно на Моно. Можливо інші банки теж приймають участь, але я користувалася Моно та Приват.
Ось перше що выскочило в пошуку. Така схема робоча
https://finance.ua/goodtoknow/jak-perekazaty-valut...
Один раз у відділенні показала свідоцтво про шлюб, і тепер можу переводити чоловіку валюту на його валютну картку. Так саме дочці перевожу евро. В неї Моно, вона за кордоном зараз, я в Києві.
english book• 04 августа 2024
Ответ дляIncanto77
Перевага для мене в тому, що такі перекази безкоштовні. Тому що це внутрішньобанківські. Приват-Приват, Моно-Моно.
Incanto77• 04 августа 2024
Ответ дляenglish book
А, ну я ніде нікому нічого не показуючи перкводжу доньці с своєї моно закордонної на її не-моно в екв. до 100тис.грн/міс і просто з гривневої моно-на моно, теж нічого нікому не доводячи
english book• 04 августа 2024
Ответ дляIncanto77
Це тільки якщо ви переказуєте валюту. Переказ валюти в нас заборонений. Гривні це не стосується.
Incanto77• 04 августа 2024
Ответ дляenglish book
Та я зрозуміла, що ви про валюту, я теж за неї кажу. Десь 2400 уе на міс дозволяє зараз за сьогоднішнім курсом з моно на карту іншого банку; переводжу без всяких доказів, і окремо до цих ще й гривню. Нікому нічого не показувала, та й немає де що показувати, бо відділень моно немає. Доречі, при переказі валюти з моно навіть немає де вказати в коментарі, що ти родичу/дитині переводиш. Просто прізвище, ім´я та резиденство отримувача вказую і все. Тому й перепитую про моно, кому ви що показували. В підтримку в додатку писали й казали ’я збираюсь дитині гроші переводити, ось мої документи’? Чи як?
english book• 04 августа 2024
Ответ дляIncanto77
Так, в минулому році я не могла перевести валюту ні чоловіку ні донці. Бо була заборона НБУ. Таке вискакувало в додатку. Потім мені підказали, що родичам можна. В Приваті я прямо у відділення принесла свідоцтво про шлюб з чоловіком. І перекази пішли. Сказали що то можна було і в чаті оператору показати.
А в Моно я зв´язалася з підтримкою, бо донці теж не могла перевести валюту. Питала куди що нести, в Universal Bank, чи їм в чат. А вони кажуть, що ми бачимо що це ваша донька, бо ви оформлювати на неї ще дитячу картку. Тобто я вже нічого в Моно не носила і не показувала.
Може зараз щось змінилося, але раніше всі валютні перекази в мене блокувало.