Ціни на нерухомість у Києві на первинному ринку продовжують рости Ціни на 1-кімнатні квартири у столиці на вторинному ринку стартують від 38 тис. доларів і доходять до 110 тис. доларів, на 2-кімнатні - від 55 тис. доларів до 180 тис. доларів. Вартість залежить від площі житла, наявності ремонту та місця розташування.
Найдорожчі квартири у районах:
Печерський: 1-кімнатні - 110 тис. доларів, 2-кімнатні - 180 тис. доларів
Шевченківський: 1-кімнатні - 80 тис. доларів, 2-кімнатні -100 тис. доларів
Голосіївський: 1-кімнатні - 72, 5 тис. доларів, 2-кімнатні - 110 тис. доларів.Найдешевші квартири у районах:
Оболонський: 1-кімнатні - 52 тис. доларів, 2-кімнатні - 65 тис. доларів
Святошинський: 1-кімнатні - 46 тис. доларів, 2-кімнатні - 60 тис. доларів
Деснянський: 1-кімнатні - 41,7 тис. доларів, 2-кімнатні - 55 тис. доларів
Згідно зі статистикою ЛУН, ціни протягом липня на вторинному ринку в середньому зросли на 1 тис. доларів на 1-кімнатні квартири, та майже на 8 тис. доларів на 2-кімнатні квартири.Статистика ЛУН станом на початок серпня (скриншот)Ціни на первинному ринку від забудовника стартують від 40 тис. грн за 1 м кв. і доходять до 106 тис. грн за 1 м кв. Середня ціна по Києву становить 51 800 грн за 1 м кв, що на 1500 грн дорожче, ніж у червні. Найдешевші квартири у Деснянському районі, найдорожчі - у Печерському.
Додамо також, що зараз у столиці у продажу 346 черг в ЖК, ще 186 черг будують.
Найдорожчі квартири у районах:
З початком повномасштабної війни в Україні запущено 422 нових житлових комплекси. Лідером за кількістю нових проєктів став Львів, де запустили 121 житловий комплекс. У Києві та Київській області було відкрито 61 об´єкт, в Івано-Франківській та Закарпатській областях – по 46, а в Тернопільській області – більше 30.
KoZa-biRuZa• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Ну да,это ж фейк.Никто ниче не продает,не строит,кругом одни дурбелики,просто строят и продают в 3 р дешевле.Ага.Идите купите на дурняк,напишите нам!
Ой, простите, Маня, не обратила внимание, что тему именно вы создали
сладкий_ноябрь• 04 августа 2024
Ви спочатку спробуйте продати по ціні ринку. :)
Сестра виставила на продаж двокімнатну квартиру на Оболоні за 72 тисячі, продала за 54:) спускала потрохи щомісяця ціну, бо потрібно було продати.
нинель 1919• 04 августа 2024
я наприклад бажаю продати хруща і ті квартири .що весною були 45-47 .зараз 37-39 ...не бачу подорожчання, звісно я просто не стану продавати за безцінь і всеі так багато хто зробить(зараз не породаю т.я є проблема з зареестрованим сином там, тцк не дає перереєструвати на іншу адресу )
KoZa-biRuZa• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
А я откуда знаю,я что аналитик ЛУН?Я не живу там,у меня свой город
Не, берите выше! У все своя собственная Вселенная или Пещерная))) ну или где там троли живут
Веточка сакуры67• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Вот, наконец-то. Ср...ть вам на людей, главное чтоб в вашем городе было все хорошо, а война где-то далеко и вас это не касается
Ответ длясладкий_ноябрь
Так она могла и сотку поставить и спустить на 50.Это вторичка.А ЖК ценники только повышают,не было бы спроса на такие цены,никто б ниче не строил.Застройщик не торгуется
Kusalochka• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Ну в моем городе, то что я ищу все таки дешевеет. Но не сильно. Процентов на 20. Но вкидывать как-то стремно, учитывая неясное будущее и ежедневные потери. В городах ближе к фронту цены на дне. Вы заметили куда линии фронта двигается? Киев сильно далеко?
Ответ дляKusalochka
Так это ясно,прифронтовые не могут подниматься.Белгород тоже рухнул по ценам.
Ответ дляingaruta
Директорка з розвитку бізнесу ЛУН розповіла, у яких регіонах найбільше виросли ціни за квадратний метр у новобудовах:
Чернівці: +29%;
Рівне: +33%;
Львів: +42%;
Ужгород: зростання в 1,5 раза;
Івано-Франківськ: +53%.
Чернівці: +29%;
Рівне: +33%;
Львів: +42%;
Ужгород: зростання в 1,5 раза;
Івано-Франківськ: +53%.
А что, Ужгород не смогла директорка в % посчитать?
Реально, специалист.
Eleno4ka_83• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Вас правильно спрашивают. У меня стоит квартира-студия в Одессе. Новая! С ремонтом, плитой и кухонной мебелью. Год продаю. Хотят даром её...а я не хочу продавать дешевле, чем купила. Подожду конца войны и продам на процентов 30 дороже
Kusalochka• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Так а почему жилье должно дорожать? При чем тут парашский белгород? У нас в стране у людей уровень жизни вверх пошёл? Стабильность? Экономический рост? Или все таки думаете что зелёные пиздят на войне так, что жилье вверх пошло?