Ціни на нерухомість у Києві на первинному ринку продовжують рости Ціни на 1-кімнатні квартири у столиці на вторинному ринку стартують від 38 тис. доларів і доходять до 110 тис. доларів, на 2-кімнатні - від 55 тис. доларів до 180 тис. доларів. Вартість залежить від площі житла, наявності ремонту та місця розташування.
Найдорожчі квартири у районах:
Печерський: 1-кімнатні - 110 тис. доларів, 2-кімнатні - 180 тис. доларів
Шевченківський: 1-кімнатні - 80 тис. доларів, 2-кімнатні -100 тис. доларів
Голосіївський: 1-кімнатні - 72, 5 тис. доларів, 2-кімнатні - 110 тис. доларів.Найдешевші квартири у районах:
Оболонський: 1-кімнатні - 52 тис. доларів, 2-кімнатні - 65 тис. доларів
Святошинський: 1-кімнатні - 46 тис. доларів, 2-кімнатні - 60 тис. доларів
Деснянський: 1-кімнатні - 41,7 тис. доларів, 2-кімнатні - 55 тис. доларів
Згідно зі статистикою ЛУН, ціни протягом липня на вторинному ринку в середньому зросли на 1 тис. доларів на 1-кімнатні квартири, та майже на 8 тис. доларів на 2-кімнатні квартири.Статистика ЛУН станом на початок серпня (скриншот)Ціни на первинному ринку від забудовника стартують від 40 тис. грн за 1 м кв. і доходять до 106 тис. грн за 1 м кв. Середня ціна по Києву становить 51 800 грн за 1 м кв, що на 1500 грн дорожче, ніж у червні. Найдешевші квартири у Деснянському районі, найдорожчі - у Печерському.
Додамо також, що зараз у столиці у продажу 346 черг в ЖК, ще 186 черг будують.
Найдорожчі квартири у районах:
Ответ дляingaruta
В моем городе однушка на этапе строительства 33 квадрата -84 тыс дол!!!.остался 15 этаж без ремонта черновая.Ну спустят до 80 ти тыс дол и шо?где такие цены были в 21 году?все подорожало как и материал
В Вашем городе дороже чем в Киеве в Новопечерских Липках?
Nathalie27• 04 августа 2024
Ответ дляingaruta
Ви закордоном?
Kusalochka• 04 августа 2024
Автор, бизнес в жопе, экономика в жопе, даже айти уже в жопе.
Кто поднял цены на недвижимость? Воры на гуманитарке? Те кто обворовывает военных? А может тцкашники взяточники? И как гордо вы этим днищем гордитесь. Или в каких сферах все хорошо? Слава