СирОжино пирОжино• Изменено 04 августа 2024
З пагону орхидеї проклюнувся листок
Оохідея пустила пагон, я очікувала бутони, але ні, проклюнувся листок. Знатоки, підкажіть, це дитинча буде? Його треба буде відсадити? На якому етапі? Дякую!
Смурфетта• 04 августа 2024
Это детка, воздух сухой и жарко, поэтому детка. Отсадите, когда корни будут около 5 см.
СирОжино пирОжино
• 04 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
Дякую
Куда ж без меня• 04 августа 2024
Коли воно матиме власні корені не менше 5 см .
Але вона у вас занедбана страшно. Її давно треба було омолодити
СирОжино пирОжино
• 04 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Як її омолодити?
Смурфетта• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як її омолодити?
Достаньте из горшка, почистить все сухое и в новый субстрат
Перша леді колгоспу• 04 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
Корни до сих пор у меня не пустили детки. Было 4 и каждая с цветочками
СирОжино пирОжино
• 04 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
И вид грустный у орхи
Просто вже боюся чипати їх. Пересаджувала 2 , обидві загинули після пересадки
Смурфетта• 04 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сухо , надо увлажнять место выхода корней аккуратно
СирОжино пирОжино
• 04 августа 2024
Ответ дляСмурфетта
Я так 2 уграла орхідеї. Вже боюсь чипати
Смурфетта• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Поищите в интернете, как это делать правильно.
Смурфетта• 04 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все силы ушли на цветы ,их надо было срезать у деток. Деткам не надо давать цвести, они должны окрепнуть и наростить зеленую массу и корни, чтобы их можно было отсадить
Володарка мрій• 04 августа 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Достали, обрезали все сухое, присыпали срез толчёным актив.углем и вешаете над водой на недельку чтобы она пришла в себя от пережитого. Обрезаете бутылку, наливаете воду так, чтобы орхидея еле еле доставала до нее самым кончиком одного корешка. Недельку провисит и в горшок, можете прокалить предварительно субстрат в духовке недолго. Я так выхаживала почти не жильцов, с одним маленьким листиком и одним полудохлым корнем. Но это конечно все после того как отсадите детку.
СирОжино пирОжино
• 04 августа 2024
Ответ дляok1904
Доглядайте за всім цим як звичайно, поки що нічого не чіпайте. З досвіду Дитинчата самостійно погано виживають, треба щоб Ваше підросло добряче
Ця взагалі в мене невезуча. Вона повністю пропала , все що з розетки, а потім вбік випустила дитинча з розетки. Потім росла звичайно , квітла тілки слабенько, маленький пагон і обмаль квіток, а зараз отаке чудо. Я ще її 2 тижня тому підживила добривом палочковим тепер взагалі вюе не знаю що робити. Чи пересаджувати чи полишити.
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як її омолодити?
Для початку кілька тижнів почати обприскування тих коренів, які зверху. Оті найближчі до стебла, нові. Коли вони підуть активніше рости, зрізаєте і сажаєте в свіжу кору з мохом.
Подивіться в ютубі, багато на цю тему.
В цьому вже естетики нема. Та й навряд чи цвістиме, засушена. Дітка - як остання спроба размножитись
Подивіться в ютубі, багато на цю тему.
Ответ дляСирОжино пирОжино
Хай ще так буде. Доглядайте без фанатизму.
Магазинні закормлені різними добривами, вони швидко рлзвиваються. Коли добрива з оранжереї вже не діють,орхи дуже помалу відновлюються
Маєте час вирішити, що з нею робити. Але я би не чіпала, поки дитинча нормально не почне розвиватися
Видящие_помогите• 04 августа 2024
Я бы пока не трогала, но создала вокруг нее влажный воздух, как в тропиках.
Поставьте рядом с горшком ёмкость с водой, а еще лучше всё кашпо с орхидеей поставьте в ёмкость с водой. Вода будет испаряться и вокруг цветка будет влажный воздух.
Платье Длинное бальное• 01 сентября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Винути з горщика, зрізати сухе коріння, посадити в кору і напувати водою раз в тиждень. І буде шикарна орха.