Кусман Сиру• 03 августа 2024
Сусіди самовільно спиляли горіх, пошкодили насадження.
Спиляли самовільно горіх на участку. Ситуація наступна. Росло дерево - горіх на території участку, якому 50+ років. Одна-дві гілки трохи доставали до електро проводів. Коли був вітер, то вона таки його достала одна із гілок і замкнула провода і зникло світло по всьому садовому товариству. Голова кооперативу знайшла людей, щоб вони знайшли де пошкодження і спиляли ту гілку. У підсумку вони самовільно перелізли через паркан, спиляли те дерево майже в корінь і пороскидали по всьому участку колоди, гілля, зруйнувавши при цьому всі посаджені квіти і інші насадження. Як нам бути в цьому випадку, куди звертатися, щоб притягнути до відповідальності усіх причетних? Бо голова каже, що вони зробили всім на краще, а ми маємо всім подякувати,що зробили "на краще".
Тумба-юмба• 03 августа 2024
Подякуйте їм і все на тому.
Дрова вам лишили чи собі забрали?)
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляДля драки
То ваше дерево, на вашій території росло?
Так.
Виннипуховна• 03 августа 2024
Раділи б що Вас до відповідальності не притягли) Це ж Ви я так зрозуміла не проконтролювали, щоб дерево не наробило шкоди.
После 18• 03 августа 2024
То есть без света сидел весь посёлок, а вы ни при чем... По хорошему вы должны сами следить за ветками и пилить... Но как есть.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Подякуйте їм і все на тому.
Дрова вам лишили чи собі забрали?)
Удалено администрацией...
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
А чому ви самі не обрізали ті гіляки?
Гілки не було кому. А бажаючим дерево бистро знайшлось.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Тобто дерево підт0 це ок?
Одна_на_всей_планете• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Тобто дерево підт0 це ок?
А как нужно было? Только верхушку?
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляПосле 18
То есть людям дерево уничтожили и все поломали. И это ок? А мешало совсем не дерево и другие насаждения...
Тумба-юмба• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Удалено администрацией...
Ви ж розумієте чому дерево не повинне рости поряд лінії електропередач? Це і вам небезпечно в першу чергу.
Безкоштовно спиляли вам небезпечне дерево, а ви бодатися зібралися з ними і тут зміною, ну ви і...
БезникаЯ• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
То ви так хотіли його підпиляти. Я не знаю, якого розміру він був, але спиляти здорове дерево коштує тисячі гривень.
Пишу_граммотно!• 03 августа 2024
Ответ дляMs. Dolly
Вони праві. Ви не доглядали за своїм горіхом, як вас змусити?
Ну так судя с описания мешала ветка. Так? А не все дерево и другие цветы... Ну так и живём. Нам и параша не нужна... Моя хата с краю
...
Ms. Dolly• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Тобто дерево підт0 це ок?
Що вам заважало обрізати його як треба?
Виннипуховна• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Тобто дерево підт0 це ок?
Якщо воно заважає і може наробити шкоду іншим, то так. Якщо воно просто росте на Вашій території і шкоду наробить тільки Вам, наприклад впавши на Ваш будинок, то іншим до цього діла немає. Ніхто змушувати спилювати не буде. В нас голова садового товариства Вам вже весь мозок виніс би за те дерево)
Ms. Dolly• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
В смислі не було кому. Ви ж господар.
Ms. Dolly• 03 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
...
Я за вашу хату рада, а от за сусідів автора - ні.
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ дляMs. Dolly
В смислі не було кому. Ви ж господар.
Я повинна була залізти як мавпа і спилять? Чому мішала одна гілка а в ітогі все дерево....
Кусман Сиру
• 03 августа 2024
Ответ для75В
Ще й порізали і безкоштовно? Вау
Дрова, заберете? Там ще горіхи є. Що по чем?
Як міряти?• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Бо горіх пре, як бур´ян. Спиляли б гілку, наступного року знов би всі сиділи без світла, тим більше, з вашою охотою іти назустріч іншим. Тому вирішили питання кардинально.
Мавпа-не мавпа, а ви повинні були вирішити цю проблему, а не ставати в позу, ваше дерево створило проблему всьому кутку
Вишнёвая Леди• 03 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так.
Сказать спасибо председателю, что вам еще штраф платить не пришлось за не спилянные ветки над проводами и устранение аварии. Читайте устав товариства садового - там это есть.
Нога на ногу• 03 августа 2024
Радуйтесь, что на вас не подали в суд. Мы на таких хозяев шелковицы и ореха, в садовом товариществе подали в суд. Хозяин деревьев обязан их содержать в норме, чтобы они не приносили неудобства другим жителям дачного кооператива. Пока хозяева не приходили в суд, приехал РЭС и спилил деревья под ноль. А потом отсудили деньги за спил деревьев. Когда на суде хозяева ныли, что хотели подрезать, не успели, редко приезжают, судья ответил: это ваши проблемы, дерево на вашем участке, мешало проводам, должны были содержать в норме.