Мамина корзиночка• 04 августа 2024
Знову надіюсь
Бачу тінь… хочеться все ж таки вірити що вийшло…
Злюка бобер• 04 августа 2024
Зробіть чіткіше фото з гарним освітленням, бо по цьому фото нажаль здається що немає і натяку на тінь((((
Байрактарна• 04 августа 2024
Ну якщо це на 9-10 день після овуляції, то може бути. Але якщо це 11-13 день після овуляції, то нажаль ні...
Мамина корзиночка
• 04 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
Приблизно 7-8 день
Байрактарна• 04 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Приблизно 7-8 день
Ну , якщо буде через два дні динаміка, то прикріпилося.
Сижу_и_плачу• 04 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Приблизно 7-8 день
Рано. Через неделю еще раз сделайте.
И желайте нежелая. Это работает🙂
Мамина корзиночка
• 04 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
Сьогодні-завтра мають бути ці дні,но поки що тихо
Рву и мечу• 04 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Приблизно 7-8 день
Це дуже рано для тестів. Але достатньо, щоб мотати собі нерви. Тести раніше 10 дпо взагалі краще не робити
Рву и мечу• 04 августа 2024
Ответ дляМамина корзиночка
У вас після оауляції місячні через 10 днів починаються чи раніше?
Осьминожко• 04 августа 2024
Что-то вижу, тень какая-то. Но это явно не полосочка. Я могу обвести ее, чтобы вы тоже ее увидели. Но что это такое? Мы не знаем что это такое, если бы мы знали что это такое, но мы не знаем что это такое.
ЛеньГуглить_правда• 04 августа 2024
Ответ дляОсьминожко
Ви ще на унітазі сидите і шедеври малюєте?))
Автор, там мабуть смужка реагента підсвічує.
Вбигудях• 04 августа 2024
Щиро бажаю вам якнайшвидше побачити омріяну другу смужку!
Хай буде так❤️
ДваДваВісім• 04 августа 2024
Если это тест с золотом с авроры, то на нем хорошо видно полоски на мокрых тестах, даже если они слабые.
Пытаться что-то искать на сухих бессмысленно. Если полоска есть, ее с лупой искать не надо.
На фото 8 и 9 дпо на этих тестах.