ЖаннаНеАгузарова• 04 августа 2024
У кого батьки 70+ яке вони мають хобі?
Хто має батьків у віці 70+, чим вони захоплюються? Мої живуть у квартирі, є дача.
Але взимку їм так нудно вдома. Я в іншому місті, часто не має можливості приїздити. Батьки мають серйозні проблеми зі здоров´ям, про спорт і фіз.навантаження мова взагалі не йде.
Чим би їх захопити?
ПироженкА• 04 августа 2024
Батько рибалить.Мама ходить на роботу,бо вдома їй скучно.Діжурить 1/3 в НУХТ
Ще в церкву прибирати ходить.
ЖаннаНеАгузарова
• 04 августа 2024
Ответ дляПироженкА
Ще в церкву прибирати ходить.
Взимку теж рибалить?
Тато довго працював, але зараз онко діагноз, тривале лікування, занепав духом.
Единая страна!• 04 августа 2024
Влітку дача. Взимку мама шиє, в´яже шкарпетки для ЗСУ, в гості її до себе забираю, по магазинам любить ходити ще, читає багато. Але в неї немає якихось проблем по здоров´ю.
Проработник• 04 августа 2024
Дядя художник, ему 73
Тётя увлекается живопись. Ей 70
Мама увлекается выращиваем цветов. Ей 75.
Тётя увлекается живопись. Ей 70
ЖаннаНеАгузарова
• 04 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
Огород у них та квіти
В моїх теж.
Але взимку цієї ’ радості’ не має.
Не знаю чим їх захопити.
Але взимку цієї ’ радості’ не має.
Не знаю чим їх захопити.
Нафаня Маня• 04 августа 2024
Зимой лыжи, осенью- грибы. Летом,если нет адской жары то палатки и рыбалка. Мама увлекается шоколадным декором, и прочим украшением тортов. Дома папе скучно, поэтому они стараются как можно больше ездить.
ПироженкА• 04 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Взимку теж рибалить?
Зими майже немає.Дуже довго ходить,ще в листопаді.І рано починає -в березні.На лід не ходить.
В міжсезоння майструє щось,готується.
Теж була операція-простата,і два мікроінсульти.Якщо чесно,то не бережеться він.Сказав краще я десь на березі помру чим на дивані(
В міжсезоння майструє щось,готується.
Пацан к успеху шел• 04 августа 2024
никаких. Проблемы со здоровьем, еднственное, час-два каждый день старается гулять. А так книжки читает новые в читалке или с тф и раскраски в тф раскрашивает. На большее сил не хватает.
Поліцейський патруль• 04 августа 2024
Мамі 68. Працює ’директором’ конс´єржів в ЖК)) Ну і сама, також підпрацьовує конс´єржем, а ще організаційними питаннями всього будинку і мешканців займається. У вільний час розводить квіти, готує і сидить в інтернеті.
Спілий баклажан• 04 августа 2024
Вік моїх бабусі і дідуся- город, а взимку ремонти вічно роблять. Завели кота. Із останнього нового захоплення- тікток))) купили їм нові смартфони.
МУСЯкомарова• 04 августа 2024
Моя мама має проблеми зі здоров´ям, тому тільки читає і вирощує квіти.
Некомильфо• 04 августа 2024
Батько рибачив, але зараз ми виїхали, то тут немає ніяких хоббі. Мама читала, але зараз не читає. Сидять в інтернеті цілими днями, ходять до магазина, приїздять до онуків чи ми до них. От і все.
Джага-джага• 04 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В моїх теж.
Але взимку цієї ’ радості’ не має.
Не знаю чим їх захопити.
Але взимку цієї ’ радості’ не має.
Не знаю чим їх захопити.
мои с Тенерифе недавно вернулись)
Теперь полгода будут фоточки смотреть
ЖаннаНеАгузарова
• 04 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
мои с Тенерифе недавно вернулись)
Теперь полгода будут фоточки смотреть
Супер
Путівки ви подарували?
Кусюче сонечко• 04 августа 2024
Мама працює на півставки і вирощує фіалки.
Багато читає.
Їй вистачає.
Багато читає.
Їй вистачає.
Показушница• 04 августа 2024
мама багато читає,навчилась проводити уроки онлайн - підпрацьовує трохи репетитором,вишиває,вчить англійську,щоб дивитись фільми не з російським перекладом..тато працює на СТО,займається виноградником і садом взагалі. 70+
Фиона Шрековна• 04 августа 2024
Маме 86, главное хобби - дача, розы, орхидеи, осенью грибы. Общается с бывшими коллегами в вайбере, хвастается фоточками сада)) До войны еще ездила хотя бы раз в год в город детства, там родня и подруги.
Великий сатирик• 04 августа 2024
В бібліотеку їх запишіть. Багато пенсіонерів приходять сім´ями за книгами, газети-журнали погортати і на заходи. Для них це ціла подія, причепурюються спеціально, люблять поговорити на різні теми, не тільки про книги. Корисно, з якого боку не поглянь. Рекомендую.
ЖаннаНеАгузарова
• 04 августа 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так, в бібліотеці мої постійні клієнти вже багато років.
Але після активного життя - пенсійні будні дуже в тягість. Не знаю чим би їх відволікти крім дачі, квітів і книг.
Великий сатирик• 04 августа 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Може собачку чи котика?
ПАЦАНКА О• 04 августа 2024
ІТАК
Хоббі:
- обі*рати сусідів і родичів - двічі в день
- повисіти на телефоні - 3-4 години
- рознести новини про зраду - годинка, дві...
- поговорити з сусідкою - година
- обі*рати сусідку перед іншою сусідкою - ще година
- подивитись телемарафон - годинка-дві
- подзвонити мені й сказати, що я занадто балую дітей - 10 хвилин
- постирчати на городі - година
здається нічого не забула)))
Хоббі:
- повисіти на телефоні - 3-4 години
- поговорити з сусідкою - година
- подивитись телемарафон - годинка-дві
- постирчати на городі - година
здається нічого не забула)))
ЖаннаНеАгузарова
• 04 августа 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Може собачку чи котика?
Запропоную😀
75В• 04 августа 2024
моей маме 70
работает
хобби: печворк
шьет шикарные одеяла, покрывала, сумки, коврики и удачно их продает через интернет
работает
хобби: печворк