ЖаннаНеАгузарова• 04 августа 2024

У кого батьки 70+ яке вони мають хобі?

Хто має батьків у віці 70+, чим вони захоплюються? Мої живуть у квартирі, є дача.
Але взимку їм так нудно вдома. Я в іншому місті, часто не має можливості приїздити. Батьки мають серйозні проблеми зі здоров´ям, про спорт і фіз.навантаження мова взагалі не йде.
Чим би їх захопити?
Варена цибуля• 04 августа 2024
Моей 72
Работает уроки английского для детей онлайн дает
Ходит на йогу
Ходит сетки плести для военных
Ходит на экскурсии по Киеву (находит в фейсбуке для пенсов бесплатно или по 20 грн)
Ходит на кружок комп грамотности
По средам и выходным на танцы, летом на гидропарке они пляшут
Театры концерты