Помогалочка• 04 августа 2024

Арендодатели, Киев и область, по чем сдаёте квартиры?

Цена, метраж, состояние по 10 бальной системе, сколько минут до метро или если это Буча, например, указывайте город. Кажется я продешевила) думаю, почему с первого просмотра сдала опять
ПотеряласЯ Я...• 04 августа 2024
Ну так ви краще свої параметри вкажіть, а ми вас проконсультуємо

Безпринципова• 04 августа 2024
30к
автор Помогалочка • 04 августа 2024
Ответ дляБезпринципова
30к
Информативно
Вмію заміряти найкраще• 04 августа 2024
25 к дві кімнати СБ, жк софія резеденс. Стан 10/10, газ, інвертор +акумулятори
Помаранчова душа• 04 августа 2024
10 тыс. Однушка, норм состояние, бойлер, стиралка, кондиционер. Газовая плита. К метро 7-10 минут, от метро дольше, потому что под горку
Цена средняя, но не поднимаю, потому что хороший человек живёт
Безпринципова• 04 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Информативно
Какой вопрос такой и ответ.
Ты с какой целью интересуешься?
Милота• 04 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Це де?
Кокосиха• 04 августа 2024
Виноградарь, хрущ 1 кімната.
Газ, є все окрім кондиционера.
На данний час стан квартири
на 7 з 10.
Здаю за 9000 ціну не змінювала вже 2 роки.
бЭйбА• 04 августа 2024
9000. Героїв Дніпра - 10 хвилин пішки. Євроремонт+бабушатнік. Однушка на 16 поверсі.

Пишу, не читаю• 04 августа 2024
Київ, одна 700 це, друга 500.
Перша квартира 3к новобудова, друга 1к - 100 метрів до метро.
Обидві квартири з гарним сучасним ремонтом, гардеробними і всією технікою.
Морская свинка• 04 августа 2024
Автор опишите ваши условия и ценуи вам ответят насколько соответствует все
woman Warrior• 04 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Информативно
так. как и вами поставленный вопрос.
Точнее, опрос для сбора данных, без указания своих.
Не тружно ответить, если есть ввожные.
Но вы хотите знать чужие.
АнтиТанкист• 04 августа 2024
Лісова Буча
Будиночок на дві кімнати 6 тисяч
Гостомель будинок 15 тисяч
автор Помогалочка • 04 августа 2024
Ответ дляwoman Warrior
так. как и вами поставленный вопрос.
Не тружно ответить, если есть ввожные.
Но вы хотите знать чужие.
Область, смарт 6000
ИМХОля• 04 августа 2024
Жилянська, 33 квадрати, 15 тис.
бЭйбА• 04 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Область, смарт 6000
Далеко від Києва?
Ms. Скромность• 04 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Область, смарт 6000
Ну смотря как далеко от киева и какой размер смарта?
Если петровский квартал и 20 кв м то дорого даже
Блискавка• 04 августа 2024
1ком, 4 этаж- 11 тыс, 1 ком , 30 этаж- 8500( бойлер)
Ищу Аленя• 03 сентября 2024
Однокімнатна хрущ Буча
Стан з мідною проводкою, газовим котлом на гарячу воду (який не залежить від світла), газова плита, заселений балкон(коли зимою по-перше білизну, то сушити її в квартирі не добре, бо вологість лізе, а провітрити -холодно), нові труби, нова найдешевша сантехніка, найдешевший набір меблів в кімнаті і кухні, без ліжка/дивана(бо постійно орендарі привозять своє і диван ніхто не хоче, всі хочуть ліжко)
Квартира чиста до скрипу, але двері і підлога із 60-х років і міняти не плануємо

Здали минулого року за трохи менше 6000грн, плануємо або підняти, або продати(хочу виїхати з країни родиною, чоловік виїхдний)

Инстагра_мерша• 12 сентября 2024
20000грн. Киев,правый берег.Новый жк,меня чуть не разорвали.22 легко можно было ставить.